Katalog czasopism

Wszystkie

Świat Łazienek i Kuchni

Dwumiesięcznik "Świat Łazienek i Kuchni" przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematyką aranżacji wnętrz kuchennych i łazienek. W każdym numerze prezentowanych jest kilkanaście projektów wraz z indeksem wyposażenia. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że indeks zawiera ceny, co pozwala zorientować się w ofercie rynkowej.

Sztuka.pl

"Sztuka.pl- Gazeta Antykwaryczna", jest doskonalym przewodnikeim dla osób interesujących się sztuką i światem artystycznym. Dwumiesięcznik uwględnia zarówno sztukę tradycyjną jak i wspólczesną. Obszar jego zainteresowań wykracza daleko poza ramy kultury europejskiej.

Teleinfo 500 2006

"Raport Teleinfo 500 2006- Polski Rynek Teleinformatyczny 2006", składa się z dwóch tomów. Pierwszy poświęcony jest branży informatycznej, drugi- telekomunikacji i internetowi. Czytelnik może w nim znaleźć podad 400 stron analiz przedstawiających wyniki finansowe ponad 1000 firm.

The Warsaw Voice

Ukazujący się w języku angielskim tygodnik porusza najważniejszwe tematy związane z polkism światem polityki, społeczeństwem i biznesem. Ponadto czytelnicy mogą dowiedzieć się, jak w ciekawy sposób można spędzić weekend, co zobaczyć i gdzie zjeść. Dzięki współpracy z native speakerami i doświadczonymi redaktorami pismo charakteryzuje się nienaganną angielszczyzną.

Transport Polski

"Transport Polski" to dwumiesięcznik poświęcony tematyce transportowej. Zakres poruszanych tematów obejmuje zarówno transport osobowy jak i ciężarowy. Gazeta na swoich łamach publikuje m.in., przeprowadzane we współpracy z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, testy drogowe.

VAT i Akcyza 2006

Dwutygodnik poświęcony jednemu z najtrudniejszych pod względem prawnym podatków. Przeznaczony głównie dla księgowych oraz doradców podatkowych zajmujących się rozliczeniem VAT-u i Akcyzy. Z magazynu korzystają również Urzędy Skarbowe.

Video Mix

Ogólnopolski miesięcznik poświęcony zagadnieniom video. W jej skład wchodzą zarówno omówienia sposobu ekspoatacji sprzętu video, jak i porównania urządzeń używanych do zapisu i odtwarzania obrazu.

Villa

"Villa" to nowoczesny miesięcznik poświęcony architekturze oraz wnętrzom rezynedcji, domów i mieszkań. Czytelnik może zapoznać się z radami na temat wzornictwa i nadawania wnętrzom nowoczesnego wyglądu.

Weranda

"Weranda" to starannie wydany, luksusowy magazyn przeznaczony dla osób zainteresowanych aranżacją wnętrz. W przystępny sposób radzi, jak połączyć tradycję z nowowczesnością

Wiadomości Historyczne

"Wiadomosci Historyczne" to dwumiesięcznik przeznaczony dla nauczycieli historii oraz wiedzy o społeczeństwie. Zamieszczane w magazynie teksty dotyczą szerokiego kontekstu zagadnień. Dlatego też treści te mogą być wykorzystywane na zajęciach we wszystkich typach szkół.

WRÓŻKA

Miesięcznik dla osób, które dbają o harmonię pomiędzy swoim ciałem i duchem. Każdy numer to niepowtarzalne teksty o tajemnicach tego świata, których zgłębianie pozwala wieść lepsze życie.Pismo łączy w sobie zalety magazynu popularno-naukowe z poradnikami na temat zdrowia i urody. Zachwyca świetną szatą graficzną i nieszablonowymi ilustracjami

Wychowanie w Przedszkolu

"Wychowanie w Przedszkolu" to miesięcznik przeznaczony głównie dla nauczycieli, dyrektorów przedszkoli, studentów i wykładowców uczelni pedagogicznych. Na swoich łamach porusza tematykę związaną z dydaktyką przedszkolną i metodologią kształcenia.

Własny Dom z Konceptem

Miesięcznik "Własny Dom z Konceptem" to publikacja przeznaczona dla osób, które przymierzają się do budowy własnego domu, lub są w jej trakcie. Pismo charakteryzuje się dużym wyborem dostępnych projektów oraz rozwiniętą częścią poradnikową.

Zielone Brygady

Najstarsze polskie pismo o tematyce ekologicznej. Od 1989 roku na jego łamach ukazują się nie tylko artykuły o tematyce ekologicznej, ale również z wegetarianizmu i ekonomii alternatywnej. Publikowane na łamach pisma teksty zostały przetłumaczone na kilka języków obcych.

Życie szkoły

"Życie Szkoły" to miesięcznik poświęcony edukacji wczesnoszkolnej. Jego odbiorcami są nauczyciele klas I-III, studenci kierunków pedagogicznych oraz rodzice. Pismo porusza tematy związane m.in. z nowoczesnymi metodami nauczania oraz trendami w psychologii i pedagogice.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją