Katalog czasopism

Wszystkie

Monitor Księgowego

Biuletyn zawierający konkretne rozwiązania problemów związanych z księgowością. Pozwala na bierząco śledzić zmiany w prawie i ustawach.

Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń

"Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń" to dwutygodnik skierowany do kadry zarządzającej oraz pracowników działów kadrowo-płacowych. Pismo zawiera przykłady rozwiązań konkretnych problemów wraz z ich omówieniem.

Monitor Prawny Dyrektora Przedszkola

"Monitor Prawny Dyrektora Przedszkola" to jedyne na rynku specjalistyczne pismo poświęcone zarządzaniu przedszkolami zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Monitor Prawny Dyrektora Szkoły

Jedyne na rynku pismo specjalistyczne poświęcone zarządzaniu szkołami zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Monitor Zamówień Publicznych

Miesięcznik jest pismem dostarczającym informacji osobom interesującym się rynkiem zamówień publicznych. Gazeta pełni funkcję informatora prezentujacego najświeższe tematy związane z branżą.

Myśl.pl

Pismo, którego celem jest prezentowanie zagadnień społeczno-politycznych i kulturalnych w duchu narodowym. W magazynie można znaleźć wiele artykułów z dziedzin takich jak historia, politologia i socjologia.

Najciekawsze Projekty edycja 1/2005

Katalog zawiera projekty domów, które spotkały się z największym odzewem czytelników i architektów. Czytelnik znajdzie tu 460 projektów najlepiej ocenianych domów.

Najciekawsze Projekty edycja 1/2006

Kolejne wydanie cieszącego się duża popularnościa katalogu. Wydanie zawiera 500 projektów, które swoją atrakcyjnością wzbudziły uwagę czytelników i architektów.

Najciekawsze Projekty edycja 2/2005

Kolejna edycja cieszącego się dużym powodzeniem katalogu z najlepszymi projektami domów. W numerze czytelnik znajdzie 500 unikalnych projektów. Wszystkie z nich byly również publikowane w miesięczniku "Własny Dom z Konceptem".

National Geographic Polska

"National Geographic Polska" jest krajowym wydaniem jednego z najpopularniejszych miesięczników na świecie. W każdym numerze znajdują się reportaże zarówno z Polski jak i z najdalszych stron świata.

Newsweek

"Newsweek Polska" jest jednym z siedmiu narodowych wydań jednego z najbardziej poczytnych tygodników. Fachowością i rzetelnością pisanych artykułów Newsweek wyznacza nowe standardy w dziennikarstwie.

Odkrywca

"Odkrywca" to miesięcznik przeznaczony dla ludzi zafascynowanych historią Polski. Zamiarem twórców magazynu jest przedstawienie dziejów naszego kraju przez pryzmat zagadek, tajemnic i ukrytych skarbów. W "Odkrywcy" opisywane są również metody badawcze oraz ludzie, miejsca i obiekty związane z tropieniem danego znaleziska.

Personel i Zarządzanie

Pierwszy w Polsce magazyn skierowany do osób zarządzających zasobami ludzkimi. Jego odbiorcami sa zarwno dyrektorzy odpowiedzialni za politykę personalną fimy jak i menadżerowie. W każdym numerze przedstawiane są nowowczesne metody zarządzania kadrami.

Play

"Play" jest miesięcznikiem poświęconym grom komputerowym. Oprócz ich omówień, na łamach pisma ukazują się artykuły poświęcone elektronice oraz programom komputerowym. Dla młodszych czytelników gratką są zamieszczane w środku plakaty z bohaterami gier.

Poland Monthly

"Poland Monthly" to miesięcznik prezentujący najbardziej aktualne tematy poruszane w Polsce. W artykułach pisanych wg najlepszych wzorców zachodnich prezentowane są wydarzenia ze sfery biznesu, stylu życia i telekomunikacji.

Polonistyka

"Polonistyka" to miesięcznik poświęcony metodyce nauczania literatury i języka polskiego we wszystkich typach szkół. Opócz porad związanych z podejściem pedagogicznym, publikuje również materiały związane z literaturą, np. nowatorskie interpretacje wierszy.

POLSKI JUBILER

Pismo przeznaczone głównie dla osób prowadzących i zarządzających sklepami jubilerskimi. Coś dla siebie znajdzie tu również osoba, która jedynie interesuje sie sztuką jubilerską. W każdym numerze publikowany jest szereg specjalistycznych artykułów, m.in. z zakresu gemmologii i galwanotechniki.

Poradnik Domowy

Miesięcznik przeznaczony dla kobiet aktywnych- łączących prowadzenie domu z pracą zawodową. W każdym numerze można znaleźć artykuły poświęcone modzie i urodzie, zdrowiu, rodzinie oraz kulinariom.

Poradnik Gazety Prawnej

"Poradnik Gazety Prawnej" jest tygodnikiem w szeroki sposób omawiającym problemy związane ze stosowaniem prawa. Wśród poruszanych zagadnień znajdują się podatki, prawo pracy, ubezpieczenia, prawo cywilne itp.

Poradnik Małej Firmy

"Poradnik Małej Firmy" to dwutygodnik, który w prosty i przystepny sposób omawia zagadnienia związane z księgowością, podatkiem zryczałtowanym, księgami przychodów i rozchodów oraz ewidencji w zakresie ryczałtu zewidencjonowanego. Pismo istnieje na rynku od 1997 roku.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją