Katalog czasopism

Mieszkanie, dom, ogród, wnętrza, majsterkowanie

100% Wnętrza

"100% Wnętrza" to bogato ilustrowany katalog zawierający projekty wnętrz stworzonyech przez najlepszych polskich projektantów. Magazyn skierowany jest zarówno do specjalistów z branży wnętrzarskiej jak i do osób, które chcą urządzić swoje mieszkanie samodzielnie.

Ad Architectural Digest D.

Przedstawiono tu współczesne trendy w architekturze, najpiękniejsze domy oraz ogrody.

Architektura

Miesięcznik "Architektura" skierowany jest do architektów oraz osób, które są zainteresowane architekturą. Poświęcony jest najważniejszym bieżącym realizacjom oraz projektom architektonicznym w Polsce i na świecie, najnowszym aranżacjom, design'owi, wzornictwu sztuki użytkowej oraz prezentacjom architektury wnętrz. Jest to również informator o najważniejszych wydarzeniach z branży architektonicznej, a także przedstawia ciekawe koncepcje urbanistyczne. Ponadto zawiera aktualne informacje techniczne, prawne oraz administracyjne, opinie przedstawione w artykułach autorstwa architektów, historyków sztuki oraz osób znanych w świecie kultury i polityki. Pismo jest otwarte na kreatywność, świeżość i nowatorskie spojrzenie oraz promuje nowe talenty. Największą grupą odbiorców czasopisma "Architektura" są pracownie projektowe – urbanistyczne i wnętrz.

Beautiful Kitchens UK

"Beautiful Kitchens" magazyn poświęcony kuchniom. Zawarto w nim conajmniej 20 analiz konkretnych przykładów kuchni. Jest to kilka razy więcej niż inne magazyny w tej kategorii.

Casa & Campo

Magazyn o tematyce domków jednorodzinnych i urządzaniu ogrodów. Znajdziemy tu również plany domków oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne i estetyczne.

Country Homes & Interiors

Magazyn przeznaczony jest dla osób, które urządzają lub planują urządzanie wnętrza domku jednorodzinnego. Wydawany jest co miesiąc w Wielkiej Brytanii i zawiera wiele porad odnośnie wykorzystania elementów dekoracyjnych i różnego rodzaju dodatków, a także urządzania ogrodów.

Cztery Kąty

"Cztery Kąty" to jeden z najpopularniejszych magazynów o tematyce wzorniczo- wnętrzarskiej. Miesięcznik proponuje szereg rozwiązań z zakresu dekoracji wnętrz mieszkań oraz domów. Niewątpliwą zaletą pisma jest to, że rozwiązania, które proponuje w stylistyce wnętrz przeznaczone są na każdą kieszeń.

Diseno Interior

Magazyn poświęcony tematyce projektowania wnętrz oraz architektury. Zawiera artykuły dotyczące urządzania dużych pomieszczeń: domków jednorodzinnych, restauracji oraz biur. Znajdziemy w nim także projekty domów.

Dobry Dom Domy Drewniane edycja 2007

Idealny katalog dla osób, ktore są zainteresowane wybudowaniem domów z drewna. W numerze znajduje się ponad 100 projektów domów oraz altanek. Wszystkie projekty zostały stworzone w najlepszych pracowniach architektonicznych w kraju.

Dobry Dom Domy Drewniane edycja 2007

Idealny katalog dla osób, ktore są zainteresowane wybudowaniem domów z drewna. W numerze znajduje się ponad 100 projektów domów oraz altanek. Wszystkie projekty zostały stworzone w najlepszych pracowniach architektonicznych w kraju.

Dobry Dom Projekty Domów edycja 1/2006

Świetny katalog przeznaczony dla osób, które chcą zapoznac się z najlepszymi pomysłami na domy jednorodzinne. Oprócz wysokiej klasy projektów można znaleźc w nim ofertę firm budowlanych oraz banków udzielających kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych.

Dobry Dom Projekty Domów edycja 1/2007

Katalog zawiera ofertę ponad 30 projektów przygotowanych przez najlepsze, polskie pracownie. Na jego łamach- oprócz projektów domów- można znaleźć również pomysły, w jaki sposób zaaranżować wnętrza przedstawionych projektów.

Dobry Dom Projekty Domów edycja 2/2006

Katalog zawierający duży wybór projektów domów jednorodzinnych. Oprócz ciekawych projektów można w nim znaleźć oferty firm budowlanych, fachowe porady architektów oraz propozycje kredytowania wymarzonego domu.

Dobry Dom Wnętrze i Ogród

"Dobry Dom Wnętrze i Ogród" to kwartalnik przeznaczony dla osób, które dbają o przytulność i estetykę swojego otoczenia. Pismo zawiera artykuły w wyczerpujący sposób przedstawiające problematykę wyposażenia wnętrz oraz utrzymania ogrodów. W piśmie można znaleźć szereg propozycji w zakresie wykończenia i aranżacji wnętrz.

Dom dla Początkujacych

"Dom dla Początkujących" to magazyn przeznaczony dla osób, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w budownictwie. W prosty i przystępny sposób omawia zagadnienia związane z budowaniem domu oraz z jego wykończeniem. W każdym numerze znajduje się bloktematyczny "Budowa krok po kroku". Dzięki niemu czytelnik może prześledzić poszczególne etapy powstawania własnego M. Ponadto sposób, w jaki są przedstawiane poszczególne zagadnienia, ułatwia dokonanie wyboru odpowiednich instalacji i technologii.

Dom Energooszczędny

Magazyn „Dom Energooszczędny” zawiera informacje dotyczące budowy domu, który charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na energię. Przedstawiono w nim treści oraz technologie związane z inwestycjami energooszczędnymi. Znajdziemy w nim opis technologii wykonania i prawidłowej izolacji ścian zewnętrznych, problemy dotyczące wyboru stolarki okiennej i drzwiowej, wybór systemu ogrzewania oraz zagadnienia związane z odpowiednią wentylacją.

Domus

Włoski magazyn architektoniczny.

Dream Homes International

W "DREAM HOMES INTERNATIONAL" zaprezentowano luksusowe rezydencje z całego świata. Przedstawiono najpiękniejsze nieruchomości i ukazano je w pozytywnym świetle. Artykuły związane są z lokalizacjami, o których marzy nie jeden człowiek. Opisywane nieruchomości mogą być również przedmiotem inwestycji z jednoczesnym zachowaniem przyjemności z korzystania z nich i cieszenia się życiem.

Dwell

W "DWELL" ukazano współczesną architekturę domową, znajdziemy tu artykuły oraz zdjęcia dotyczące domów i ich mieszkańców. Nowe trendy w projektowaniu mebli, koncepcje wystroju wnętrz oraz przyjazną dla środowiska architekturę i otoczenie domów.

Eko&Dom

"Eko&Dom" pokazuje, że wymarzony dom można wybudować dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Zaprezentowano tu nowoczesne technologie budowy, materiały budowlane, a także instalacje grzewcze i sanitarne przyczyniające się do ograniczenia zużycia energii w domu, co w konsekwencji wpływa na ochronę środowiska.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją