Katalog czasopism

Informatyka, komputery

2600 The Hacker Quarterly

"2600 Hacker Quarterly" prezentuje ciemną stronę Internetu. Czytając ten magazyn dowiesz się na czym polega hacker'stwo, kto się nim zajmuje i jakie są jego konsekwencje. Opisuje wskazówki dotyczące zabezpieczeń oraz posiada własną wersję "Nagród Darwina".

Code Magazine

W "CODE" omówione zostały nowości Microsoft'u związane z technologią. Opisano też detale odnoszące się do Visual Studio (pakiet narzędzi pracy dla programistów - C++, Visual Basic, Visual FoxPro).

Computer Arts CD*

Głównym tematem czasopisma jest grafika komputerowa. Magazyn zawiera instruktaże tworzenia komputerowych obrazów statycznych, przestrzennych, animacji, korzystaniu z filtrów do specjalnych efektów, projektowaniu stron WWW.

Future Music DVD

"FUTURE MUSIC" jest magazynem muzycznym, w którym znajdziemy bogate recenzje uznanych znawców muzyki, a także nowinki związane z hardware i software.

Komputer Świat

"Komputer Świat" to popularne czasopismo, które słynie ze swojej rzetelności. Publikacje aktualnych informacji z dziedziny elektroniki użytkowej, testy sprzętu komputerowego, audio/wideo/foto oraz telekomunikacyjnego. Znajdują się tu również porady o tym jak po kolei obsługiwać różnego rodzaju programy i urządzenia.

Komputer Świat + CD

"Komputer Świat" to najpopularniejsze obecnie pismo o tematyce komputerowej. Na swoich łamach porusza jednak nie tylko tematy związane z funkcjonowaniem PC. Część artykułów poświęcona jest również ogólnie pojętej technice multimedialnej- telefonii komórkowej, nośnikom danych, aparatom fotograficznym i technice audioizualnej. Komputer Świat można kupić w wersji z płytą CD lub bez niej.

Komputer Świat Ekspert

Miesięcznik "Komputer Świat Ekspert" jest przeznaczony dla tych użytkowników komputerów, którzy wyszli już poza poziom podstawowy. W magazynie znajdują się instrukcje pokazujące, w jaki sposób zainstalować różne programy czy jak zmienić parametry sprzętu itp. Każdy numer można kupić z dodatkiem- płytą CD, lub bez niej.

Komputer Świat Gry

Jeden z najpopularniejszych w Polsce miesięczników poświęconych grom komputerowym. W każdym wydaniu czytelnik może znaleźć opis nowości rynkowych wraz z ich testami. Pismo charakteryzuje się bardzo przejrzystą strukturą i ładną szatą graficzną.

Komputer Świat Twój Niezbędnik

Czasopismo ukazuje się kilka razy do roku. Każdym numer posiada swój temat przewodni. Do pisma dołączana jest płyta, na której znajdują się programy dobrane do głównego zagadnienia poruszanego w "Niezbędniku".

Mac Format

"MacFormat" czasopismo dla miłośników komputerów Mac, w którym znajduje się wiele profesjonalnych porad. Do każdego wydania dołączane jest DVD z oprogramowaniem, najnowszymi demo oraz aktualizacjami programów.

Macworld UK

"MACWORLD CD" przeznaczony dla profesjonalistów, którzy poszukują porad odnośnie najlepszych produktów spełniających wymagania programowe systemu. Treści przedstawione są w sposób jasny i zwięzły, a do każdego wydania dołączana jest bezpłatna płyta.

Play

"Play" jest miesięcznikiem poświęconym grom komputerowym. Oprócz ich omówień, na łamach pisma ukazują się artykuły poświęcone elektronice oraz programom komputerowym. Dla młodszych czytelników gratką są zamieszczane w środku plakaty z bohaterami gier.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją