Katalog czasopism

Informacje, polityka, biznes, marketing

032c

Tematy poruszane w O32 związane są z modą, sztuką, architekturą i polityką. Ten współczesno kulturowy pół rocznik zaprasza do współpracy wiodących twórców do monotematycznych wydań.

Architectural Digest

Czytając ten magazyn przeniesiemy się we wciągającą podróż do domów gwiazd i wybitnych osób ze świata rozrywki, biznesu oraz sztuki.

Art & Business

Miesięcznik "Art & Business" jest najstarszym w Polsce magazynem o sztuce i biznesie. Zaczął się ukazywać w roku 1989 i tworzą go najwyższej klasy eksperci, pasjonaci sztuki i biznesu i praktycy. W innych magazynach nie znajdziemy niektórych tematów, które poruszane są w "Art & Business". Należą do nich popularyzowane na zachodzie zagadnienia: art banking, inwestowanie w sztukę, zarządzanie markami luksusowymi albo sztuka kreacji kampanii reklamowych. Dla magazynu piszą między innymi takie osoby jak Jacek Santorski (dział "Sztuka Życia") oraz Jonathan Bowling (dział o ubezpieczaniu dzieł sztuki). Pismo kierowane jest do osób zainteresowanych sztuką, dobrami luksusowymi, których wartości oscylują wokół piękna, komfortu, wysokiej jakości życia i dobrego smaku. "Art & Business" łączy świat biznesu i sztuki i pozwala na dialog między tymi dziedzinami.

Bloomberg Businessweek Polska

"Bloomberg Businessweek" wg Adweek jest jednym z najbardziej wpływowych i najlepiej prosperujących czasopism 2011 roku. Stanowi wiarygodne źródło informacji, na których bazuja przedsiębiorcy podejmujący decyzje w kontekście własnych firm. Dzięki kompleksowemu, globalnemu ujęciu jest narzędziem wspomagającym podejmowanie decyzji. Magazyn założono w 1929 roku i dziś może pochwalić się niespełna 5 milionami czytelników. Rozbudował sieć dziennikarzy do ponad 2 300, posiada analityków pracujących w 146 oddziałach w 72 krajach. Jest liderem w przybliżaniu obrazu światowej gospodarki.

Brief

"Brief" jest pierwszym w Polsce magazynem poświęconym marketingowi i sprzedaży. W każdym numerze prezentuje zarówno artykuły na temat teorii marketingu jak i konkretne przykłady ich zastosowania. Idealne pismo dla osób, które chcą być na bieżąco z rynkiem i reklamą. Ponadto w każdym wydaniu znajdują się stałe działy takie jak: "Brief for Work", "Brief for Poland" i "Brief for Net".

BRIEF Pierwszy magazyn marketingu i sprzedaży

"BRIEF Pierwszy Magazyn Marketingu i Sprzedaży" – na ponad 100 stronach zaprezentowane są najważniejsze informacje z branży, studia przypadków oraz artykuły warsztatowe. Znajdziemy w nim opis zastosowania narzędzi marketingowych w celu poprawienia wyników sprzedaży. Na rynku jest kilka konkurencyjnych czasopism, jednak większość z nich traktuje marketing jako reklamę, nie odróżniając tych dwóch pojęć. Brakuje z kolei pism dedykowanych sprzedawcom. Lukę tę wypełnia "Brief". Magazyn udowadnia, że marketing to znacznie więcej niż reklama i połączony z innymi narzędziami zwiększa efektywność sprzedaży.

Cnbc Business

"European Business" należy do wiodących magazynów związanych z biznesem międzynarodowym. W każdym numerze znajdziemy wywiady z ludźmi, którzy odnieśli sukces, przedsiębiorcami, a także wiele publikacji i analiz dotyczących aktualnych spraw rynkowych.

Computer Music DVD

"Computer Music" przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tworzeniem muzyki na komputerze. Miesięcznik prezentuje tutoriale, które pomagają odkryć najlepsze strony oprogramowania, prezentuje testy sprzętu (kart dźwiękowych, głośników, klawiatur itd.). Znajdziesz tu odpowiedzi na aktualne pytania, a do każdego wydania dołączane są gratisowo pakiety muzyczne.

Dream Homes International

W "DREAM HOMES INTERNATIONAL" zaprezentowano luksusowe rezydencje z całego świata. Przedstawiono najpiękniejsze nieruchomości i ukazano je w pozytywnym świetle. Artykuły związane są z lokalizacjami, o których marzy nie jeden człowiek. Opisywane nieruchomości mogą być również przedmiotem inwestycji z jednoczesnym zachowaniem przyjemności z korzystania z nich i cieszenia się życiem.

Dziennik Gazeta Prawna

"Dziennik Gazeta Prawna" jest magazynem informacyjnym, który w obiektywny sposób omawia sprawy gospodarcze, finansowe i prawne. Na bieżąco analizowane są zmiany prawa, publikowane opinie specjalistów oraz rozwiązania problemów. Artykuły dotyczą również polityki, kultury oraz sportu. Do magazynu dołączane są dodatki: Kultura, Program TV, Magazyn, Financial Times, Moja Firma, Podróże.

Elle (Italy)

Czasopismo wydawane jest w języku włoskim i skierowane jest do współczesnych kobiet. Zamieszczone są tu plotki na temat gwiazd, interesujące zdjęcia oraz dawka humoru.

Empire

Dla każdego kto chce być na bieżąco ze światowymi nowościami filmowymi. Ponadto przedstawione tu są wydarzenia ze świata filmu, recenzje, zapowiedzi oraz ranking najlepszych filmów.

Esquire UK

Magazyn adresowany do mężczyzn, w którym przedstawione zostały najnowsze trendy mody, tematykę podróży oraz sportu. Dodatkowo znajdziemy tu wiadomości związane z biznesem, technologiami oraz polityką.

Europa.ru

Rosyjski miesięcznik, który prezentuje informacje związane z kulturą. Znajdziemy w nim wywiady z ważnymi osobami związanymi ze światem kultury, polityki i sportu. Ponadto zawiera treści przeznaczone dla młodzieży, relacje z dalekich podróży (Bajkał, Północna Rosja, Moskwa itd.) oraz recenzje płyt, DVD i książek.

Facility Manager

"Facility Manager" to dwumiesięcznik poświęcony zarządzaniu nieruchomościami. W magazynie lansowane są nowoczesne metody zarządzania, najnowsze rozwiązania w manageringu oraz przedstawienie najnowszych trendów i kierunków rozwoju.

Fakty - Magazyn Gospodarczy

Fakty - magazyn gospodarczy to ekskluzywny dwumiesięcznik adresowany do ludzi świata biznesu. Dzięki celowej dystrybucji dociera do najbardziej wpływowych polityków i biznesmenów. Pismo wspólpracuje z ministerstwami i izbami handlowymi. Dzięki temu może poszczycić się wysoką jakością merytoryczną prezentowanych tekstów.

Fast Company

"Fast Company" jest skierowane do rekinów biznesu, którzy mają wysokie wymagania w stosunku do firmy i wobec siebie samych. Bogato ilustrowany miesięcznik, który informuje o nowościach, w tym nowościach z branży technologicznej, przywództwie, zarządzaniu zmianami, designie oraz odpowiedzialności społecznej.

Fhm

Czasopismo dla młodych mężczyzn, które porusza głównie tematy związane z seksem, modą, sportem, fotografią i filmem. Dodatkowo znajdziemy w nim ciekawe reportaże i tematy społeczno-polityczne, które są popularne. Każde wydanie wzbogacone jest artystycznymi zdjęciami pięknych kobiet.

Forbes

"Forbes" jest polską edycją jednego z najsłynniejszych na świecie magazynów poświęconych biznesowi i finansom. Miesięcznik jest kierowany głownie do kadry kierowniczej, biznesmenów oraz menadżerów. Jest również bardzo popularny wśród aktywnych ludzi interesujących się życiem gopodarczym kraju i świata.

Foreign Affairs

"Foreign Affairs" związany jest z tematyką polityki zagranicznej i stosunków międzynarodowych Ameryki. Klarownie przedstawiano tu najważniejsze wydarzenia, które opisane zostały przez doświadczonych obserwatorów. Język, którym pisane są artykuły jest zrozumiały zarówno dla osób, które zawodowo zajmują się stosunkami międzynarodowymi, jak i dla amatorów.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją