Katalog czasopism

Czasopisma branżowe i specjalistyczne

032c

Tematy poruszane w O32 związane są z modą, sztuką, architekturą i polityką. Ten współczesno kulturowy pół rocznik zaprasza do współpracy wiodących twórców do monotematycznych wydań.

125 Magazine

125 mag jako jedyny na świecie prezentuje obiektywną galerię fotografii, która jest otwarta zarówno dla początkujących artystów jak i dla tych, którzy mają ugruntowaną pozycję. Twórczość artystów, którzy prezentują swoją pracę w magazynie 125 mag jest tworzona w sposób przystępny dla wszystkich. Magazyn umożliwia artystom przedstawienie swoich dokonań, które są niedostępne w innych konwencjonalnych tytułach. Znajduje się tu 140 prac wielu autorów z całego świata, co wpływa na to, że 125 mag jest publikacją otwartą, fascynującą i zalicza się do najlepszych na świecie.

2600 The Hacker Quarterly

"2600 Hacker Quarterly" prezentuje ciemną stronę Internetu. Czytając ten magazyn dowiesz się na czym polega hacker'stwo, kto się nim zajmuje i jakie są jego konsekwencje. Opisuje wskazówki dotyczące zabezpieczeń oraz posiada własną wersję "Nagród Darwina".

3D World

3D WORLD jest magazynem międzynarodowym skierowanym jest do artystów, którzy zajmują się grafiką 3D. Opisane są w nim analizy najnowszych trendów rynkowych, porady techniczne i artystyczne, obiektywne recenzje artykułów, a także informacje związane z powstawaniem najważniejszych projektów w branży.

911 & Porsche World

W magazynie "911 & Porsche" przedstawiono informacje niezbędne dla właścicieli i miłośników Porsche. Można tu poczytać nie tylko o nowych modelach Porsche, ale również przenieść się w przeszłość i zaczerpnąć informacji na temat starszych modeli tych samochodów.

Acne Paper

Acne Paper jest urokliwym i inteligentnym magazynem, który celebruje osobowość, autentyzm oraz styl. Zaprezentowano w nim własne zasoby, wspomnienia oraz anegdoty największych legend wśród kreatorów. Acne Paper koncentruje się wokół kluczowego obszaru zainteresowania.

Ad Architectural Digest D.

Przedstawiono tu współczesne trendy w architekturze, najpiękniejsze domy oraz ogrody.

Advanced Photoshop

Advanced Photoshop skierowany jest do obeznanych z Photoshop-em użytkowników tego programu, którzy doskonalą swoje umiejętności. W piśmie zaprezentowano inspirujące wywiady oraz ambitne materiały szkoleniowe dla osób znających program w stopniu zaawansowanym.

Aeroplane

Wiadomości z branży lotniczej, historia lotnictwa, pokazy lotnicze oraz sposoby konserwacji. Treści tego typu znajdziemy w tym cenionym i uważanym za wiarygodne źródło informacji magazynie dla pasjonatów klasycznych samolotów.

AGROTECHNIKA poradnik rolnika

Popularność "Agrotechniki" wśród rolników nie spada od 50 lat. Miesięcznik jest poradnikiem dla producentów rolnych. Główny nacisk kładziony jest na problemy związane z nawożeniem, ochroną i kompleksową uprawą poszczególnych gatunków roślin. Tematami uzupełniającymi są informacje odnośnie wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnej mechanizacji wykonywania zabiegów w produkcji polowej. Magazyn swoją ofertę kieruje przede wszystkim do rolników, którzy zainteresowani są unowocześnianiem i rozwojem swoich gospodarstw oraz poszukują specjalistycznej wiedzy i dobrego poradnictwa.

Air International

"Air International" bezkonkurencyjny magazyn lotniczy, który opisuje wszelkie zagadnienia z tej dziedziny. Obowiązkowa pozycja dla osób, które chcą być na bieżąco z informacjami związanymi z wojskowymi i komercyjnymi aspektami z branży lotnictwa.

Airforces Monthly

"Airforces Monthly" to magazyn, w którym znajdziemy informacje wyłącznie z dziedziny lotnictwa wojskowego i broni używanej podczas walk w powietrzu. Swoją renomę budował dzięki obecności w miejscach, do których inne magazyny związane z techniką wojskową nie miały dostępu. Magazyn łączy w sobie nowość, profesjonalną fotografię oraz analityczne podejście do reportażu. Niewątpliwie jest to najlepszy magazyn poświęcony lotnictwu wojskowemu.

Airliner World

"Airliner world" skierowany jest do osób zainteresowanych lotnictwem cywilnym. Na bieżąco raportuje o zachodzących na rynku nowościach, jest bogaty w kolorowe zdjęcia i inne profesjonalnie wykonane materiały ilustracyjne. W każdym numerze możemy zapoznać się z przeglądem samolotów i linii lotniczych z całego świata.

Airports Of The World

Adresatami tego magazynu są osoby związane z współczesnym lotnictwem. Mogą to być zarówno osoby pracujące na lotniskach jak i turyści, którzy jedynie odwiedzają porty lotnicze. Przedstawione tu zostały lotniska z całego świata.

Alpinist

Alpinist jest magazynem dedykowanym alpinistyce. Wspinaczka, porady i informacje dla alpinistów, ciekawe artykuły, eseje najlepszych autorów z całego świata – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat świata aplinistyki i przygody.

American Photo

AMERICAN PHOTO to informacje i inspiracje ze świata fotografii. Nowości z branży, sukcesy osób związanych z branżą, ich przyzwyczajenia, organizowanie pracy oraz tryb życia jaki prowadzą.

Architektura

Miesięcznik "Architektura" skierowany jest do architektów oraz osób, które są zainteresowane architekturą. Poświęcony jest najważniejszym bieżącym realizacjom oraz projektom architektonicznym w Polsce i na świecie, najnowszym aranżacjom, design'owi, wzornictwu sztuki użytkowej oraz prezentacjom architektury wnętrz. Jest to również informator o najważniejszych wydarzeniach z branży architektonicznej, a także przedstawia ciekawe koncepcje urbanistyczne. Ponadto zawiera aktualne informacje techniczne, prawne oraz administracyjne, opinie przedstawione w artykułach autorstwa architektów, historyków sztuki oraz osób znanych w świecie kultury i polityki. Pismo jest otwarte na kreatywność, świeżość i nowatorskie spojrzenie oraz promuje nowe talenty. Największą grupą odbiorców czasopisma "Architektura" są pracownie projektowe – urbanistyczne i wnętrz.

Astronomy Now

Magazyn "ASTRONOMY NOW" przeznaczony jest dla początkujących astronomów. Znajdziemy w nim recenzje książek, poradnik, artykuły na temat obserwacji astronomicznych, kosmologii, historii astronomii i aeronautyki.

Atest - Ochrona Pracy

Atest- Ochrona Pracy" jest miesięcznikiem publikującym nowości i dane techniczne z dziedziny BHP oraz prawa pracy dla pracowników i osób odpowiedzialnych za warunki pracy.

Barnett's Magazine

Podstawowa lektura dla pasjonatów motorów Harley-Davidsons.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją