Katalog czasopism

Lotnictwo, wojsko

Aviation News

"Air Pictorial" jest czasopismem, w którym zamieszczone są najświeższe informacje związane z współczesnym lotnictwem cywilnym i wojskowym. W magazynie znajdziemy fotografie wysokiej jakości, które znajdują się wyłącznie w tej publikacji oraz raporty z ważniejszych wydarzeń ze świata lotniczego.

Combat & Survival

Pasjonaci wojska znajdą tu dane na temat wyposażenia, umundurowania, sprzętu oraz prezentacje najnowszych modeli broni.

Combat Aircraft

agazyn o samolotach wojskowych wzbogacony wysokiej jakości zdjęciami. W każdym wydaniu są artykuły na temat współczesnych samolotów oraz te nawiązujące do modeli historycznych. Magazyn tworzony jest przez dziennikarzy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

Counter Terrorism

W magazynie omówiona została profesjonalnie tematyka terroryzmu i metody przeciwdziałania jemu. Znajdziemy tu artykuły związane z treningiem, taktyką i sprzętem, bezpieczeństwem osobistym i wewnętrznym oraz materiały dotyczące działań prewencyjnych i zabezpieczeń przed zagrożeniem atakami terrorystycznymi.

Guns & Ammo

Pismo na temat zastosowania broni sportowej i zasadami jej używania. Znajdziemy tu również informacje na temat technik strzelania, klasycznej i współczesnej armii, batalistyki oraz łowiectwa.

Guns & Weapons For Law Enforce

Czasopismo dla policjantów, którzy pozostają aktywni zawodowo oraz cywilnych pasjonatów broni.

Just Fly Magazine

"Just Fly Magazine" dedykowany pasjonatom lotnictwa miesięcznik, który w nowoczesny i energiczny sposób prezentuje zagadnienia z tej dziedziny. Przy tworzeniu magazynu pracują profesjonalni dziennikarze i piloci z całego świata. Czytelnikom serwowane jest minimum 80 stron informacji, które w świeży sposób opisują branżę lotniczą. Wyjątkowe fotografie, całe multum informacji na temat najnowszych konstrukcji general aviation, poradniki dla początkujących i doświadczonych pilotów, felietony, relacje, reportaże i wywiady oraz dodatkowo co miesiąc interesujący graficzny design. Misją magazynu jest promocja lotnictwa ogólnego i jego bezpieczeństwa oraz turystyki lotniczej. Dodatkowo pismo propaguje wyjątkowy styl życia, zalety przynależności do środowiska lotniczego oraz korzyści wynikające z uprawiania sportów i turystyki lotniczej.

Military Modelling

Światowy lider magazynów militarnych. Adresowany przede wszystkim do modelarzy i historyków. Bogato ilustrowany, zawiera artykuły instruujące w dokładny sposób jak budować i malować pojazdy militarne (zarówno w skali 1:1, jak i mniejsze modele). Znajdziemy w nim również historyczne informacje o militarnych uniformach.

Model Military International

"MODEL Military Magazine" jest magazynem pasjonatów modelarstwa. Opisuje nowe standardy jakości modelowania oraz artykuły pokazujące jak po kolei uzyskać najlepsze rezultaty. Jest inspiracja dla modelarzy, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania i jednocześnie promuje modelarstwo militarne.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją