Katalog czasopism

Dzienniki

Dziennik Gazeta Prawna

"Dziennik Gazeta Prawna" jest magazynem informacyjnym, który w obiektywny sposób omawia sprawy gospodarcze, finansowe i prawne. Na bieżąco analizowane są zmiany prawa, publikowane opinie specjalistów oraz rozwiązania problemów. Artykuły dotyczą również polityki, kultury oraz sportu. Do magazynu dołączane są dodatki: Kultura, Program TV, Magazyn, Financial Times, Moja Firma, Podróże.

Gazeta Prawna

"Gazeta Prawna" jest największym krajowym dziennikiem poświęconym zagadnieniom prawnym i gospodarczym. Dzięki prostemu językowi i nieskomplikowanemu opisowi w przystępny sposób wykłada zagadnienia gospodarcze. Z tego powodu jest idealnym źródłem informacji dla osób, które nie mają wykształcenia ekonomicznego i prawniczego.

Puls Biznesu

"Puls Biznesu" to jedyny w Polsce dziennik poświęcony wyłącznie tematyce biznesowej. Prostota tekstu i przejrzysta szata graficzna sprawiają, że łatwo odnaleźć zawarte w gazecie informacje. Dziennik analizuje biznesowe konsekwencje wielu wydarzeń politycznych obrazując je opiniami specjalistów.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją