Katalog czasopism

Fauna i flora, ekologia i ochrona środowiska

AGROTECHNIKA poradnik rolnika

Popularność "Agrotechniki" wśród rolników nie spada od 50 lat. Miesięcznik jest poradnikiem dla producentów rolnych. Główny nacisk kładziony jest na problemy związane z nawożeniem, ochroną i kompleksową uprawą poszczególnych gatunków roślin. Tematami uzupełniającymi są informacje odnośnie wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych oraz nowoczesnej mechanizacji wykonywania zabiegów w produkcji polowej. Magazyn swoją ofertę kieruje przede wszystkim do rolników, którzy zainteresowani są unowocześnianiem i rozwojem swoich gospodarstw oraz poszukują specjalistycznej wiedzy i dobrego poradnictwa.

Bbc Wildlife Magazine

"BBC WILDLIFE MAGAZINE" skierowany jest do miłośników dzikiej przyrody. Informuje o najnowszych odkryciach, poglądach i dostarcza wiadomości na temat ochrony przyrody.

Country Living

"COUNTRY LIVING" pokazuje jak można żyć w tradycyjny sposób otaczając się pięknem i spokojem. Opisane tu są uroki życia wiejskiego, informacje związane ze środowiskiem, domem i ogrodem oraz tematy dotyczące potraw i napojów, a także podróży, motoryzacji, rzemiosła, mody oraz zdrowia i urody.

Focus English

Jest to magazyn popularno-naukowy, w którym opisano najnowsze osiągnięcia i odkrycia naukowe dotyczące m.in. medycyny, fizyki, techniki, genetyki oraz astronomii. Znajdziemy w nim również pasjonujące opowieści ze świata natury, sekrety historyczne i przyrodnicze, a także zwyczaje i obyczaje.

Gardens Illustrated

"Gardens Illustrated", jest bardzo cenionym magazynem międzynarodowym, w którym znajdziemy charakterystyki najpiękniejszych ogrodów – poczynając od Alaski na ogrodach Londynu kończąc.

Geo

Czasopismo porusza tematykę otaczającego nas świata, nowinek naukowych, przyrody oraz podróży.

Jagodnik

Magazyn przeznaczony dla producentów roślin jagodowych. Dotyczy przede wszystkim aspektów związanych z uprawą gatunków takich jak: malina, truskawka, porzeczki czarne i kolorowe, aronia, agrest, borówka amerykańska i wielu innych, które nie są jeszcze popularne w Polsce. Gatunki mniej znane mogą jednak w niedalekiej przyszłości zostać obiektem zainteresowania producentów roślin jagodowych i ich odbiorców.

National Geographic Polska

"National Geographic Polska" jest krajowym wydaniem jednego z najpopularniejszych miesięczników na świecie. W każdym numerze znajdują się reportaże zarówno z Polski jak i z najdalszych stron świata.

Zielone Brygady

Najstarsze polskie pismo o tematyce ekologicznej. Od 1989 roku na jego łamach ukazują się nie tylko artykuły o tematyce ekologicznej, ale również z wegetarianizmu i ekonomii alternatywnej. Publikowane na łamach pisma teksty zostały przetłumaczone na kilka języków obcych.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją