Katalog czasopism

Kobiece, trendy, moda i uroda, zdrowie

Another Magazine

W magazynie znajdziemy artykuły i wywiady ze znanymi osobami ze świata kultury oraz z artystami. Możemy również poczytać opowiadania uznanych autorów, obejrzeć fotografie oraz dzieła sztuki. Specjalnie dla świata mody poświęcono mu dedykowany dział, w którym znajdują się relacje z pokazów mody wybitnych projektantów. Wszystko jest bogato ilustrowane zdjęciami tworzonymi przez najlepszych fotografików.

Another Man

ANOTHER MAN skierowany jest do współczesnych mężczyzn. Magazyn jest połączeniem wiarygodnych postaci z współczesnego świata, muzyki, profesjonalnej fotografii z branży mody, a także interesujących artykułów ludzi związanych z kulturą.

Arena Homme Plus

"Arena Homme Plus" to magazyn dla stylowych mężczyzn. Zaprezentowana tu jest odzież oraz akcesoria z domów mody, wśród których należy wymienić Valentino, Hugo Boss oraz Dolce & Gabbana i wiele innych.

Attitude

Jest zbiorem wywiadów ze znanymi osobami oraz charakterystyk tworzonego przez nich nowego stylu w modzie. Attitude kierowany jest głównie do środowiska gejów w Anglii.

Avanti

"Avanti - idziemy na zakupy!" inspiruje, doradza i pełni rolę praktycznego przewodnika po sklepach.

Bild Der Frau

Czasopismo dla kobiet, w którym znajdziemy plotki ze świata, rozrywkę, aktualności i interesujące porady dla pań.

Bon

Odbiorcami magazynu są przede wszystkim ludzie związani z reklamą, mediami oraz modą i przemysłem muzycznym.

Brides UK

"Brides" jest pismem wypełnionym treściami związanymi z weselami, artykułami o modzie ślubnej, opisuje miejsca idealne na spędzenie miesiąca miodowego. Poświęca też sporo miejsca na artykuły dotyczące współczesnego małżeństwa oraz sztuki dekoracyjnej.

Company

Pismo kierowane jest do młodych kobiet. Przedstawia ciekawostki ze świata kosmetyków oraz najnowsze trendy w modzie, a także nawiązuje do tematyki urody i zdrowia. Dzięki magazynowi dowiemy się jak dbać o nasze ciało.

Cosmopolitan UK

Magazyn "Cosmopolitan" inspiruje kobiety do tego, żeby były tym kim chcą być, celebruje zabawę oraz blask i pasję życia. Bije rekordy popularności wśród magazynów skierowanych do odważnych i zabawnych kobiet.

Cosmopolitan(Italy)

Włoskie czasopismo, którego adresatami są współczesne kobiety. Główne tematy to moda, uroda i kosmetyka, a także artykuły opisujące życie gwiazd oraz ciekawe felietony i zdjęcia.

Easy Living

"EASY LIVING" jest magazynem skierowanym do aktywnych kobiet w przedziale wiekowym 30 – 50 lat. Adresatki tego pisma znajdą tu rozwiązania kobiecych aspektów życia (mody, żywności, urody, zdrowia) oraz porad związanych ze związkami.

Elle (Italy)

Czasopismo wydawane jest w języku włoskim i skierowane jest do współczesnych kobiet. Zamieszczone są tu plotki na temat gwiazd, interesujące zdjęcia oraz dawka humoru.

ELLE (Polska)

"ELLE" wydawany jest przez kobiety i dedykowany kobietom. Porusza sprawy, którymi płeć piękna jest zainteresowana, czyli głównie: trendy w modzie, uroda oraz styl życia. Zasięgiem obejmuje 43 kraje, jednocześnie zachowując lokalny charakter w każdym z nich. Pomaga w znalezieniu swojego sposobu na interpretację trendów. "ELLE" zachęca do zainteresowania modą, łączenia prezentowanych na wybiegach kreacji z tym, co możemy znaleźć w sklepach, czyli rzeczy luksusowych i tych z niższej półki. Czasopismo w pewnym sensie łączy świat mody i projektantów z czytelniczkami. Oprócz interesujących wywiadów, artykułów i felietonów, znaleźć w nim można również wykwintne przepisy kulinarne.

Elle Deutsch

Magazyn dla kobiet, który porusza tematykę mody. Bogato ilustrowany zdjęciami znanych osób.

Elle UK

Stylowy miesięcznik "Elle" przedstawia świat mody w nowym świetle. Świetne zdjęcia, humor, przepisy oraz opisy i plotki na temat gwiazd – wszystko to znajdziemy w "Elle".

Elle USA

Stylowy miesięcznik "Elle" przedstawia świat mody w nowym świetle. Świetne zdjęcia, humor, przepisy oraz opisy i plotki na temat gwiazd – wszystko to znajdziemy w "Elle".

Empire

Dla każdego kto chce być na bieżąco ze światowymi nowościami filmowymi. Ponadto przedstawione tu są wydarzenia ze świata filmu, recenzje, zapowiedzi oraz ranking najlepszych filmów.

Fitness

Magazyn "Fitness" opisuje najlepsze zestawy ćwiczeń, zdrowia, stylu odżywiania, które powinna znać każda dbająca o siebie kobieta.

Fitness Rx For Women

"Fitness RX" w naukowy i świeży sposób porusza tematykę utrzymywania dobrej formy przez kobiety. W każdym numerze znajdziemy artykuły, które dotyczą diety, żywienia oraz ćwiczeń.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją