Katalog czasopism

Czasopisma regionalne

Autobit

Tygodnik ogłoszeniowy Polski Południowej. Zawiera ponad 10 tys. ogłoszeń motoryzacyjnych. Oprócz aut pomaga dokonać zakupu części zamiennych oraz akcesoriów samochodowych. "Autobit" pozwala na zorientowanie się w panujących na rynku motoryzacyjnym cenach i trendach. Analizy specjalistów i opinie na temat poszczególnych modeli z pewnością ułatwią podjęcie odpowiedniej decyzji.

AutoBiznes Ogłoszenia

"AutoBiznes Ogłoszenia" to jeden z najpopularniejszych tygodników ogłoszeniowych dla centralnej Polski. W każdym numerze znajduje się ok. 6 tys. ofert motoryzacyjnych z całego kraju. Oprócz ogłoszeń, w gazecie można znaleść artykuły opisujące motoryzacyjne nowinki, testy pojazdów i wywiady ze znanymi ludźmi. Obok szerokiego przeglądu samochodów osobowych, "AutoBiznes" w swojej ofercie zamieszcza ciężarówki i półciężarówki. Jeśli natomiast chcecie kupić przyczepę kempingową- z "AutoBiznesem" nie będzie to żaden kłopot.

Eurofirma.pl

Eurofirma.pl Magazyn Przedsiębiorcy" jest jednym z niewielu pism skierowanych do przedsiębiorców. W miesięczniku prezentowane są zagadnienia z zakresu funduszy unijnych, systemów zarzadzania oraz prawa i szkoleń. To sprawia, że "Eurofirma.pl" jest doskonalym źródłem informacji zarówno dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w biznesie, jak i dla doświadczonych przedsiębiorców.

Food & Travel

Magazyn przedstawiający regionalne potrawy. Bogato ilustrowany, zawiera opisy i wskazówki odnośnie miejsc, w których warto zjeść.

La Cucina Italiana

"La Cucina Italiana" związany jest z tematyką kuchni, podróży i kultury włoskiej. Jest swojego rodzaju przewodnikiem, w którym przedstawiono dokładne i sprawdzone informacje odnośnie potraw regionalnych, nowych włoskich restauracji i miejsc we Włoszech.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją