Katalog czasopism

Hobby, sport, podróże

Airfix Model World

Miesięcznik Airfix Model World Magazine to kompletny przewodnik dla osób pasjonujących się modelarstwem. Lektura zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych modelarzy. Magazyn skupia się przede wszystkim na modelach samolotów, jednak zawiera również modele samochodów, statków, fantastyki i przestrzeni kosmicznej oraz zbroi i figurek.

Alpinist

Alpinist jest magazynem dedykowanym alpinistyce. Wspinaczka, porady i informacje dla alpinistów, ciekawe artykuły, eseje najlepszych autorów z całego świata – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat świata aplinistyki i przygody.

American Photo

AMERICAN PHOTO to informacje i inspiracje ze świata fotografii. Nowości z branży, sukcesy osób związanych z branżą, ich przyzwyczajenia, organizowanie pracy oraz tryb życia jaki prowadzą.

Bike Deutsch

Jest największym w Europie magazynem o tematyce sportu na rowerach górskich.

Boards

"BOARDS" to wiodący brytyjski magazyn windsurfing'owy, który zawiera mnóstwo informacji z branży i skierowany jest dla pasjonatów pływania na desce. Wygrał głosowanie na najlepszy tytuł opisujący techniki jazdy. W magazynie znajdziemy również inne rozrywki powiązane z windsurfing'iem, z których możemy skorzystać, jeśli kondycja nie pozwala nam na surfowanie.

Classic Boat

Czasopismo skierowane jest do właścicieli i pasjonatów jachtów klasycznych, które zbudowane są z drewna. Znajdziemy w nim także praktyczne wskazówki, ułatwiające poprawną eksploatację tych klasycznych jednostek.

Climb Magazine

Twórcy magazynu zamierzają go ulepszyć i zwiększyć jego zasięg. Skierowany do miłośników gór, zawiera interesujące artykuły znanych dziennikarzy oraz zapierające dech w piersiach zdjęcia. Z CLIMB MAGAZINE poczujemy się tak jakbyśmy rzeczywiście byli w górach.

Conde Nast Traveller UK

Magazyn dla podróżników, w którym znajdziemy fascynujące zdjęcia plaż i hoteli i wiele innych bogato ilustrowanych atrakcji.

Der Spiegel

Magazyn dostarczający informacji ze świata dotyczących rynków finansowych, sportu i techniki oraz kultury.

Dirt Bike

Magazyn dla pasjonatów motocrossu, czyli rodzaju sportu, który uprawiany jest na motocyklach specjalnie do tego dostosowanych. Czytelnicy znajdą tu nowości na temat sprzętu, ubioru oraz danych technicznych motocyklów.

Downbeat

Czasopismo i kierowane jest do pasjonatów muzyki jazzowej.

Europa.ru

Rosyjski miesięcznik, który prezentuje informacje związane z kulturą. Znajdziemy w nim wywiady z ważnymi osobami związanymi ze światem kultury, polityki i sportu. Ponadto zawiera treści przeznaczone dla młodzieży, relacje z dalekich podróży (Bajkał, Północna Rosja, Moskwa itd.) oraz recenzje płyt, DVD i książek.

Fantasy & Science Fiction

Czasopismo adresowane jest do pasjonatów literatury fantasy i science fiction.

Fast Bikes

"Fast bikes" jest magazynem, który w humorystyczny sposób ukazuje czytelnikowi jego zainteresowania dotyczące szybkiej jazdy i dobrej zabawy. Jego domeną jest pełne akcji dziennikarstwo ukierunkowane pasje związane z motorami.

Fhm

Czasopismo dla młodych mężczyzn, które porusza głównie tematy związane z seksem, modą, sportem, fotografią i filmem. Dodatkowo znajdziemy w nim ciekawe reportaże i tematy społeczno-polityczne, które są popularne. Każde wydanie wzbogacone jest artystycznymi zdjęciami pięknych kobiet.

Film

"Film" wydawany jest od 1946 roku i jest najstarszym w Polsce magazynem filmowym. Wcześniej ukazywał się w formie dwutygodnika, aktualnie jest miesięcznikiem. Określany jest przez czytelników mianem najbardziej prestiżowego i wiarygodnego magazynu filmowego w kraju. Redaktorem naczelnym czasopisma jest od roku 2005 dziennikarz Marcin Prokop. Magazyn adresowany jest nie tylko do specjalistów i pasjonatów kina, ale również ludzi zainteresowanych szeroko rozumianą popkulturą. Badania wykazują, że większość czytelników "Filmu" stanowią wykształceni 25-40 latkowie o ponadprzeciętnych dochodach, szerokich zainteresowaniach i mieszkający w dużym mieście.

Finescale Modeler

Jest to najbardziej popularny magazyn modelarski. Hobbyści modelarstwa w każdym numerze mogą znaleźć rady i wskazówki związane z nowościami, przeglądy sprzętu, a także pełne projekty modeli statków, wozów pancernych, pojazdów i wielu innych.

Flying Scale Models

W magazynie zawarto informacje związane z modelarstwem, szczegółowe opisy modeli z pomniejszonej skali.

Four Four Two

"FourFourTwo" magazyn na temat futball'u, w którym znajdziemy artykuły humorystyczne, a także stanowcze opinie oraz interesujące fotografie.

Gazeta Rycerska

Kwartalnik "Gazeta Rycerska" jest przeznaczony dla osób, które interesuja się historią, w szczególności dziejami średniowicza. Celem tytułu jest propagowanie ducha bractw rycerskich i zamiłowania do historii.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją