Katalog czasopism

wyszukaj neo24 zniżki tu

Fotografia, grafika

Art Review

W magazynie poruszane są tematy współczesnego, nowoczesnego malarstwa, rzeźby, grafiki i fotografii. Znajdziemy tu informacje na temat wystaw, aktualnych wydarzeń w świecie sztuki, przewodniki po galeriach, wywiady z ekspertami, a także portrety uznanych artystów.

Black & White Photography

Inspiracja, informacja i pomoc w poszukiwaniu metod osiągania niepowtarzalnych efektów monochromatycznych. Odzwierciedlenie rozwoju technologii cyfrowej, perfekcyjne zdjęcia czarno-białe zrobione przez najlepszych fotografów. Przegląd wielu aparatów, zaprezentowanych w przejrzysty i profesjonalny sposób. W magazynie znajdziemy również reklamy sklepów oraz komisów sprzętu tradycyjnego w Anglii.

Cmyk

Podczas pracy nad grafiką komputerową ważnym aspektem jest określenie jak ma wyglądać efekt końcowy naszych działań. CMYK jest zestawem czterech podstawowych kolorów farb drukarskich, które są stosowane w druku kolorowym w poligrafii i metodach pośrednich (tonery, tusze i inne).

Computer Arts CD*

Głównym tematem czasopisma jest grafika komputerowa. Magazyn zawiera instruktaże tworzenia komputerowych obrazów statycznych, przestrzennych, animacji, korzystaniu z filtrów do specjalnych efektów, projektowaniu stron WWW.

Digital Camera

"DIGITAL CAMERA" jest przewodnikiem, który naucza jak tworzyć lepsze zdjęcia. Subskrybując ten tytuł dowiesz się więcej o Twoim aparacie i staniesz się fotografem specjalistą.

Digital Photo

"CYFROWA FOTOGRAFIA" nauka obróbki zdjęć na komputerze oraz inne niezbędne informacje związane z fotografią. Do każdego wydania dołączana jest płyta z Photoshop.

Digital Slr Photography

"DIGITAL SLR" jest czasopismem związanym z fotografią cyfrową SRL. Świetnie nadaje się jako przewodnik dla początkujących fotografów oraz dla specjalistów. Znajdą oni tutaj porady techniczne oraz opinie o sprzęcie DIGITAL SLR. Jest doskonałym źródłem informacji i inspiracji.

Eye

"Eye" jest wiodącym międzynarodowym magazynem związanym z grafiką, który zawiera przegląd wzornictwa graficznego. Należy go traktować jako podstawowe źródło inspiracji i informacji. Obejmuje problematykę kultury obrazkowej, łącząc prowokujące, przemyślane artykuły z przyciągającymi uwagę fotografiami.

Gup

"GUP", którego pełna nazwa brzmi "Przewodnik po Unikalnych Fotografiach" jest zbiorem innowacyjnych duńskich fotografii młodych i zdolnych artystów, którzy w sposób nietypowy tworzą swoje dzieła. Magazyn jest otwarty na nowości w dziedzinie sztuki, a jego priorytetem jest fotografia.

Imagine Fx Magazine

"IMAGINE FX MAGAZINE" jest w zasadzie jedynym magazynem skierowanym do twórców postaci fantasy i sci-fi. W każdym wydaniu znajdziemy różnego rodzaju prace wiodących światowych artystów. Ponadto w magazynie zamieszczane są interesujące galerie i wywiady, aktualności, recenzje sprzętu i oprogramowania oraz opisy najnowszych filmów i komiksów.

Inside United

"Manchester United" to magazyn o popularnym klubie piłkarskim. Znajdziemy tu wywiady na wyłączność np. z Beckhamem, Giggsem. Bogato ilustrowany zdjęciami najlepszych światowych fotografów. Jednym z nich jest klubowy fotograf Manchester-u United, który spędza z drużyną praktycznie całą dobę. Dzięki niemu czytelnicy mają wyjątkowy dostęp do zawodników, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Ipad & Iphone User

Magazyn wydawany jest co kwartał i poruszane są w nim tematy związane z technologią cyfrową obejmującą takie obszary jak: fotografia i technologie audio oraz video i TV.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją