Katalog czasopism

Języki obce

Anglorama

"Aglorama" to pismo stworzone z myślą o popularyzacji znajomości języka angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych. Zamieszczone w "Angloramie" artykuły pisane są w jęz. angielskim. Trudniejsze teksty są dodatkowo poprzedzone wstępem w języku polskim. "Anglorama" zawiera również słowniczki, które pozwolą zrozumieć trudniejsze wyrażenia i zarazem łatwiej je przyswoić.

Poland Monthly

"Poland Monthly" to miesięcznik prezentujący najbardziej aktualne tematy poruszane w Polsce. W artykułach pisanych wg najlepszych wzorców zachodnich prezentowane są wydarzenia ze sfery biznesu, stylu życia i telekomunikacji.

The Warsaw Voice

Ukazujący się w języku angielskim tygodnik porusza najważniejszwe tematy związane z polkism światem polityki, społeczeństwem i biznesem. Ponadto czytelnicy mogą dowiedzieć się, jak w ciekawy sposób można spędzić weekend, co zobaczyć i gdzie zjeść. Dzięki współpracy z native speakerami i doświadczonymi redaktorami pismo charakteryzuje się nienaganną angielszczyzną.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją