Katalog czasopism

Kultura i sztuka, muzyka

125 Magazine

125 mag jako jedyny na świecie prezentuje obiektywną galerię fotografii, która jest otwarta zarówno dla początkujących artystów jak i dla tych, którzy mają ugruntowaną pozycję. Twórczość artystów, którzy prezentują swoją pracę w magazynie 125 mag jest tworzona w sposób przystępny dla wszystkich. Magazyn umożliwia artystom przedstawienie swoich dokonań, które są niedostępne w innych konwencjonalnych tytułach. Znajduje się tu 140 prac wielu autorów z całego świata, co wpływa na to, że 125 mag jest publikacją otwartą, fascynującą i zalicza się do najlepszych na świecie.

3D World

3D WORLD jest magazynem międzynarodowym skierowanym jest do artystów, którzy zajmują się grafiką 3D. Opisane są w nim analizy najnowszych trendów rynkowych, porady techniczne i artystyczne, obiektywne recenzje artykułów, a także informacje związane z powstawaniem najważniejszych projektów w branży.

Animator Kultury

Animator Kultury wydawany jest co dwa miesiące. Przeznaczony jest dla osób aktywnie związanych ze sferą kultury: animatorów i menedżerów kultury, nauczycieli przedmiotów artystycznych, a także wszystkich osób, które zainteresowane są aktywnym współtworzeniu kultury.

Architectural Digest

Czytając ten magazyn przeniesiemy się we wciągającą podróż do domów gwiazd i wybitnych osób ze świata rozrywki, biznesu oraz sztuki.

Art & Business

Miesięcznik "Art & Business" jest najstarszym w Polsce magazynem o sztuce i biznesie. Zaczął się ukazywać w roku 1989 i tworzą go najwyższej klasy eksperci, pasjonaci sztuki i biznesu i praktycy. W innych magazynach nie znajdziemy niektórych tematów, które poruszane są w "Art & Business". Należą do nich popularyzowane na zachodzie zagadnienia: art banking, inwestowanie w sztukę, zarządzanie markami luksusowymi albo sztuka kreacji kampanii reklamowych. Dla magazynu piszą między innymi takie osoby jak Jacek Santorski (dział "Sztuka Życia") oraz Jonathan Bowling (dział o ubezpieczaniu dzieł sztuki). Pismo kierowane jest do osób zainteresowanych sztuką, dobrami luksusowymi, których wartości oscylują wokół piękna, komfortu, wysokiej jakości życia i dobrego smaku. "Art & Business" łączy świat biznesu i sztuki i pozwala na dialog między tymi dziedzinami.

Art Review

W magazynie poruszane są tematy współczesnego, nowoczesnego malarstwa, rzeźby, grafiki i fotografii. Znajdziemy tu informacje na temat wystaw, aktualnych wydarzeń w świecie sztuki, przewodniki po galeriach, wywiady z ekspertami, a także portrety uznanych artystów.

Audio Video

Najstarszy na polskim rynku magazyn poświęcony tematyce audio- video. Ukazuje się nieprzerwanie od 1984 roku. Prezentuje najnowsze trendy na rynku sprzętu hi-fi i hi-end. Idealny dla osób, które cenią sobie dobrą jakość dźwięku oraz obrazu i chcą wiedzieć o niej jak najwięcej.

Bbc Music CD

"BBC Music Magazine" miesięcznik na temat muzyki klasycznej, przeznaczony dla miłośników życia, audycji i nagrań muzyki klasycznej. Jest to najlepiej sprzedający się na świecie magazyn w tej kategorii. Do każdego numeru załączana jest płyta CD wraz z kompletem dzieł muzycznych i 8-stronicowym przewodnikiem.

Billboard

W tygodniku znajdziemy ciekawe i dociekliwe treści na temat przemysłu muzycznego i rozrywkowego na świecie. Przedstawiono tu również przeglądy oraz recenzje nowych artystów, talentów i gatunków muzycznych, newsy związane z tourne i muzyką na żywo, listy przebojów oraz nowości z dziedziny nowych mediów, myzykę cyfrową i innowacje technologiczne.

Bon

Odbiorcami magazynu są przede wszystkim ludzie związani z reklamą, mediami oraz modą i przemysłem muzycznym.

Brides UK

"Brides" jest pismem wypełnionym treściami związanymi z weselami, artykułami o modzie ślubnej, opisuje miejsca idealne na spędzenie miesiąca miodowego. Poświęca też sporo miejsca na artykuły dotyczące współczesnego małżeństwa oraz sztuki dekoracyjnej.

Classic Rock

Pismo dla osób, które słuchają klasycznego rocka. Przedstawia przegląd aktualności ze świata muzyki rockowej oraz sylwetki wybitnych muzyków.

Computer Music DVD

"Computer Music" przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tworzeniem muzyki na komputerze. Miesięcznik prezentuje tutoriale, które pomagają odkryć najlepsze strony oprogramowania, prezentuje testy sprzętu (kart dźwiękowych, głośników, klawiatur itd.). Znajdziesz tu odpowiedzi na aktualne pytania, a do każdego wydania dołączane są gratisowo pakiety muzyczne.

Dance Europe

W "DANCE EUROPE" znajdziemy charakterystykę europejskich szkół tańca, najważniejszych figur tanecznych, jak i kalendarz ważnych wydarzeń z tej branży.

Dance Magazine

Jest to amerykański magazyn, którego tematyką jest taniec współczesny i klasyczny. Zawiera opisy wydarzeń artystycznych związanych z tańcem na świecie.

Dazed & Confused

Magazyn poświęcony muzyce, modzie, filmie, sztuce i literaturze.

Der Spiegel

Magazyn dostarczający informacji ze świata dotyczących rynków finansowych, sportu i techniki oraz kultury.

Die Zeit

Tygodnik, w którym poruszane są współczesne problemy oraz zagadnienia dotyczące polityki, ekonomii i kultury.

Downbeat

Czasopismo i kierowane jest do pasjonatów muzyki jazzowej.

ELLE Decoration (Polska)

Międzynarodowy magazyn "ELLE Decoration" w ekskluzywny sposób omawia kwestie sztuki dekoracji wnętrz. Jest źródłem, z którego można czerpać inspiracje związane z najnowszymi światowymi trendami, a także klasyki. Razem z "ELLE Decoration" czytelnik wkroczy w świat wymarzonych, pięknych wnętrz, dostrzeże wiele praktycznych możliwości i dostępnych w Polsce rozwiązań. Kierowany jest również do najbardziej wymagających czytelników o bardzo wyszukanych gustach.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją