Katalog czasopism

Inne

Astronomy Now

Magazyn "ASTRONOMY NOW" przeznaczony jest dla początkujących astronomów. Znajdziemy w nim recenzje książek, poradnik, artykuły na temat obserwacji astronomicznych, kosmologii, historii astronomii i aeronautyki.

Bbc Sky At Night CD

Adresatami magazynu są miłośnicy astronomii. Mogą to być początkujący astronomowie, ale również profesjonaliści i naukowcy. Każdy numer zaopatrzony jest w płytę CD.

Brides UK

"Brides" jest pismem wypełnionym treściami związanymi z weselami, artykułami o modzie ślubnej, opisuje miejsca idealne na spędzenie miesiąca miodowego. Poświęca też sporo miejsca na artykuły dotyczące współczesnego małżeństwa oraz sztuki dekoracyjnej.

Cross Stitch Crazy

Czasopismo poświęcone jest zabawie haftem krzyżówkowym, postępującemu rynkowi oraz nowym trendom. Znajdziemy tu wskazówki dotyczące nowych wzorów i projektów.

Cross Stitcher

W "CROSS STITCHER" znajduje się mnóstwo wzorów związanych z haftem krzyżówkowym, od prostych do tych zaawansowanych. Czytelnicy mogą brać udział w konkursach z ciekawymi nagrodami, loteriach oraz otrzymać prezent dołączany do każdego wydania.

Decanter

Magazyn poświęcony winom. Znajdziemy w nim tradycyjne wina europejskie, a także wina Nowego Świata. Rekomenduje najlepsze wina (BORDEAUX, CHAMPAGNE, BURGUNDY, ALSACE).

Fachowy Wykonawca

"Fachowy Wykonawca" skierowany jest do specjalistów wykonujących prace remontowo-budowlane, którymi są przykładowo glazurnicy, malarze i tynkarze. Adresowany jest także do ekip budowlanych, które zajmują się pracami dociepleniowymi i hydroizolacyjnymi oraz do architektów, inwestorów instytucjonalnych i dystrybutorów.

Fantastic Man

Adresatami magazynu są osoby w wieku dojrzałym. Znajdziemy w nim wywiady z ciekawymi postaciami ze świata mody. Pismo skoncentrowane jest na ludziach, nie modelach.

Fantasy & Science Fiction

Czasopismo adresowane jest do pasjonatów literatury fantasy i science fiction.

Fast Company

"Fast Company" jest skierowane do rekinów biznesu, którzy mają wysokie wymagania w stosunku do firmy i wobec siebie samych. Bogato ilustrowany miesięcznik, który informuje o nowościach, w tym nowościach z branży technologicznej, przywództwie, zarządzaniu zmianami, designie oraz odpowiedzialności społecznej.

Finescale Modeler

Jest to najbardziej popularny magazyn modelarski. Hobbyści modelarstwa w każdym numerze mogą znaleźć rady i wskazówki związane z nowościami, przeglądy sprzętu, a także pełne projekty modeli statków, wozów pancernych, pojazdów i wielu innych.

Flying Scale Models

W magazynie zawarto informacje związane z modelarstwem, szczegółowe opisy modeli z pomniejszonej skali.

Guns & Weapons For Law Enforce

Czasopismo dla policjantów, którzy pozostają aktywni zawodowo oraz cywilnych pasjonatów broni.

Harvard Business Review

Miesięcznik "Harvard Business Review" zaliczany jest do światowych autorytetów w biznesie. Znajduje się w nim wiele praktycznych, przedsiębiorczych wskazówek, które pomagają menadżerom wzmacniać ich pozycję lidera. W każdym numerze pokazano jak używając technologii uzyskać konkurencyjną przewagę. Opowiada o tym jak motywować pracowników i jakie decyzje strategiczne należy podejmować w celu wprowadzania zmian w firmie.

Interplay - magazyn branży rozrywkowej

Dosyć niszowy magazyn skierowany do operatorów różnego rodzaju automatów. Wyróżnić tu możemy automaty aonw (automaty o niskich wygranych), automaty wrzutowe, automaty sportowe, automaty do gier, centra rozrywki rodzinnej, place i sale zabaw dla dzieci, parki rozrywki, lunaparki oraz wesołe miasteczka.

Kominek

"Kominek" adresowany jest do osób, które poszukują inspiracji przy projektowaniu kominków. Magazyn dedykowany jest również osobom, które pragną dowiedzieć się więcej na temat odpowiedniego użytkowania i konserwacji swojego kominka.

Krajowa Rada Sądownictwa

"Krajowa Rada Sądownictwa" to kwartalnik wydawany przy współpracy z Krajową Radą Sądownictwa. Przedstawiono tu jej bieżącą działalność, włącznie z uchwałami i wystąpieniami. Każdy numer zawiera część dyskusyjną dedykowaną aktualnym problemom sądownictwa. Informacja z działalności Krajowej Rady Sądownictwa publikowana jest raz w roku i dotyczy okresu za rok poprzedni.

Martha Stewart Weddings

Magazyn dla przyszłych małżonków, którzy pragną wyjątkowego ślubu oraz wesela.

Meble Plus

"Meble Plus" jest jednym z najbardziej znanych magazynów meblarskich w Polsce. Tworzone przez rzetelnych autorów, którzy są najlepszymi specjalistami. Obejmuje analizy oraz raporty ekonomiczne branży meblowej. Bez wahania można stwierdzić, że jest to niezbędne narzędzie pracy każdego menedżera pracującego w sektorze meblarskim.

Men`s Health UK

Czasopismo dla nowoczesnych mężczyzn, w którym zaprezentowano zdrowy styl życia, przykłady ćwiczeń, porady związane z odżywianiem, modą oraz związkami międzyludzkimi.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją