Katalog czasopism

Katalogi

Dobry Dom Domy Drewniane edycja 2007

Idealny katalog dla osób, ktore są zainteresowane wybudowaniem domów z drewna. W numerze znajduje się ponad 100 projektów domów oraz altanek. Wszystkie projekty zostały stworzone w najlepszych pracowniach architektonicznych w kraju.

Dobry Dom Projekty Domów edycja 1/2006

Świetny katalog przeznaczony dla osób, które chcą zapoznac się z najlepszymi pomysłami na domy jednorodzinne. Oprócz wysokiej klasy projektów można znaleźc w nim ofertę firm budowlanych oraz banków udzielających kredytów hipotecznych i konsolidacyjnych.

Dobry Dom Projekty Domów edycja 1/2007

Katalog zawiera ofertę ponad 30 projektów przygotowanych przez najlepsze, polskie pracownie. Na jego łamach- oprócz projektów domów- można znaleźć również pomysły, w jaki sposób zaaranżować wnętrza przedstawionych projektów.

Dobry Dom Projekty Domów edycja 2/2006

Katalog zawierający duży wybór projektów domów jednorodzinnych. Oprócz ciekawych projektów można w nim znaleźć oferty firm budowlanych, fachowe porady architektów oraz propozycje kredytowania wymarzonego domu.

Elle Deutsch

Magazyn dla kobiet, który porusza tematykę mody. Bogato ilustrowany zdjęciami znanych osób.

Elle UK

Stylowy miesięcznik "Elle" przedstawia świat mody w nowym świetle. Świetne zdjęcia, humor, przepisy oraz opisy i plotki na temat gwiazd – wszystko to znajdziemy w "Elle".

Elle USA

Stylowy miesięcznik "Elle" przedstawia świat mody w nowym świetle. Świetne zdjęcia, humor, przepisy oraz opisy i plotki na temat gwiazd – wszystko to znajdziemy w "Elle".

Esquire UK

Magazyn adresowany do mężczyzn, w którym przedstawione zostały najnowsze trendy mody, tematykę podróży oraz sportu. Dodatkowo znajdziemy tu wiadomości związane z biznesem, technologiami oraz polityką.

Fantastic Man

Adresatami magazynu są osoby w wieku dojrzałym. Znajdziemy w nim wywiady z ciekawymi postaciami ze świata mody. Pismo skoncentrowane jest na ludziach, nie modelach.

Fhm

Czasopismo dla młodych mężczyzn, które porusza głównie tematy związane z seksem, modą, sportem, fotografią i filmem. Dodatkowo znajdziemy w nim ciekawe reportaże i tematy społeczno-polityczne, które są popularne. Każde wydanie wzbogacone jest artystycznymi zdjęciami pięknych kobiet.

GQ Style

Kierowany do mężczyzn, wydawany jest dwa razy w roku w porach wiosennej i jesiennej. Każde wydanie zawiera szeroki przegląd każdego sezonu. Celem czasopisma jest miano najbardziej opiniotwórczego w tej branży. Znajdziemy tu informacje o najważniejszych aspektach mody męskiej w danym sezonie.

Homes & Gardens (Deutsch)

Artykuły na temat domów i mieszkań znajdujących się w ekskluzywnych okolicach. Przedstawiono tu nowe meble, kuchnie, łazienki, kominki i dekoracje. Prezentowany jest przede wszystkim styl klasyczny i angielski.

Katalog Małych Domów edycja 2006

To jeden z pierwszych katalogów poświęconych domom o powierzchni do 120 metrów kwadratowych. W katalogu można znaleźć ponad 200 projektów domów małometrażowych.

M (Make Up Store) Magazine

"M Magazine" wydawany jest od 2005 roku i jest jednym z najlepszych szwedzkich magazynów dotyczących urody i kosmetyki. Adresowany jest przede wszystkim do kobiet w wieku 18 – 35 lat. Tworzą go artyści specjalizujący się w makijażu i fryzurach. Pismo, które wyznacza nowe trendy w urodzie, stylu i głównie w makijażu. Każdy numer to przynajmniej 150 stron wywiadów, historii oraz lekcji i inspiracji na każdy sezon.

Marie Claire UK

"Marie Claire" jest magazynem o modzie oraz o tematyce ogólnej, kierowanym do inteligentnych kobiet. Poza ciekawymi artykułami znajdziemy tu całą masę interesujących zdjęć. Treści prezentowane na ramach "Marie Claire" prezentują bardzo wysoką jakość.

Mała Diana

"Mała Diana" jest czasopismem dla kobiet, w którym przedstawiane są kolekcje ubrań na szydełko. Znajdziemy w nim szeroki wybór swetrów i topów, żakietów, kamizelek, spódnic, bolerek, sukni, tunik oraz interesujących dodatków takich jak paski dekoracyjne, kapelusze, torebki, szale zimowe lub letnie bikini. Różne style i kolorystyka odzwierciedlają najnowsze kobiece trendy w modzie.

Najciekawsze Projekty edycja 1/2005

Katalog zawiera projekty domów, które spotkały się z największym odzewem czytelników i architektów. Czytelnik znajdzie tu 460 projektów najlepiej ocenianych domów.

Najciekawsze Projekty edycja 1/2006

Kolejne wydanie cieszącego się duża popularnościa katalogu. Wydanie zawiera 500 projektów, które swoją atrakcyjnością wzbudziły uwagę czytelników i architektów.

Najciekawsze Projekty edycja 2/2005

Kolejna edycja cieszącego się dużym powodzeniem katalogu z najlepszymi projektami domów. W numerze czytelnik znajdzie 500 unikalnych projektów. Wszystkie z nich byly również publikowane w miesięczniku "Własny Dom z Konceptem".

Rezydencje Wnętrza & Ogrody edycja 2006

Katalog skierowany głownie do zamożnych inwestorów, którzy chcą wybudować swoją własną rezydencję. W środku, oprócz ciekawych projektów, można znaleźć artykuły z zakresu budownictwa oraz architektury krajobrazu.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją