Katalog czasopism

Elektronika, sprzęt

Fast Company

"Fast Company" jest skierowane do rekinów biznesu, którzy mają wysokie wymagania w stosunku do firmy i wobec siebie samych. Bogato ilustrowany miesięcznik, który informuje o nowościach, w tym nowościach z branży technologicznej, przywództwie, zarządzaniu zmianami, designie oraz odpowiedzialności społecznej.

Interplay - magazyn branży rozrywkowej

Dosyć niszowy magazyn skierowany do operatorów różnego rodzaju automatów. Wyróżnić tu możemy automaty aonw (automaty o niskich wygranych), automaty wrzutowe, automaty sportowe, automaty do gier, centra rozrywki rodzinnej, place i sale zabaw dla dzieci, parki rozrywki, lunaparki oraz wesołe miasteczka.

Komputer Świat

"Komputer Świat" to popularne czasopismo, które słynie ze swojej rzetelności. Publikacje aktualnych informacji z dziedziny elektroniki użytkowej, testy sprzętu komputerowego, audio/wideo/foto oraz telekomunikacyjnego. Znajdują się tu również porady o tym jak po kolei obsługiwać różnego rodzaju programy i urządzenia.

Mechanik

"Mechanik" jest wydawany ponad 100 lat, a dokładniej od 1909 r. Miesięcznik naukowo-techniczny , który jest nie tylko najstarszy w swojej kategorii, ale również najbardziej reprezentatywny. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę, a adresowany jest przede wszystkim do konstruktorów i technologów, producentów maszyn, narzędzi i urządzeń oraz przedsiębiorców, a także słuchaczy średnich i wyższych szkół technicznych.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją