Katalog czasopism

Motoryzacja

911 & Porsche World

W magazynie "911 & Porsche" przedstawiono informacje niezbędne dla właścicieli i miłośników Porsche. Można tu poczytać nie tylko o nowych modelach Porsche, ale również przenieść się w przeszłość i zaczerpnąć informacji na temat starszych modeli tych samochodów.

Auto Motor & Sport

W magazynie dokonano przeglądu wybranych modeli samochodów wraz z ich opisem.

Auto Tuning Świat

Miesięcznik dla fanów samochodów, szczególnie tych podrasowanych. Każdy fan tuningu z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Auto Tydzień

"Auto Tydzień" to pismo, które z pewnością przyciągnie fanów motoryzacji. Na jego łamach można znaleźć nie tylko nowinki ze świata samochodów. Pismo prezentuje również szereg nowości na rynku motocyklowym.

Autobit

Tygodnik ogłoszeniowy Polski Południowej. Zawiera ponad 10 tys. ogłoszeń motoryzacyjnych. Oprócz aut pomaga dokonać zakupu części zamiennych oraz akcesoriów samochodowych. "Autobit" pozwala na zorientowanie się w panujących na rynku motoryzacyjnym cenach i trendach. Analizy specjalistów i opinie na temat poszczególnych modeli z pewnością ułatwią podjęcie odpowiedniej decyzji.

AutoBiznes Ogłoszenia

"AutoBiznes Ogłoszenia" to jeden z najpopularniejszych tygodników ogłoszeniowych dla centralnej Polski. W każdym numerze znajduje się ok. 6 tys. ofert motoryzacyjnych z całego kraju. Oprócz ogłoszeń, w gazecie można znaleść artykuły opisujące motoryzacyjne nowinki, testy pojazdów i wywiady ze znanymi ludźmi. Obok szerokiego przeglądu samochodów osobowych, "AutoBiznes" w swojej ofercie zamieszcza ciężarówki i półciężarówki. Jeśli natomiast chcecie kupić przyczepę kempingową- z "AutoBiznesem" nie będzie to żaden kłopot.

Barnett's Magazine

Podstawowa lektura dla pasjonatów motorów Harley-Davidsons.

Bbc Top Gear

Najlepiej sprzedającym się magazynem w Wielkiej Brytanii związanym z motoryzacją jest "BBC Top Gear Magazine". Redakcja poszerzyła zakres tematyczny magazynu, nie tracąc jednocześnie stylu i humoru, które go wyróżniają.

Biznes Motocyklowy

"Biznes Motocyklowy" to magazyn przedstawiający aktualne problemy w branży, raporty, prezentacje produktów, artykuły doradcze oraz szkoleniowe, tematy prawne i legislacyjne, kwestie finansów, kredytów, ubezpieczeń i leasingu. W miesięczniku poruszane są również zagadnienia z dziedziny sprzedaży i marketingu, komunikacji i relacji z klientami oraz kwestie związane z produkcją i dystrybucją.

BMW Car

"BMW Car" jest czasopismem, w którym opisywane są przeprowadzane regularnie testy na samochodach marki BMW. Dodatkowo znajdziemy tu charakterystykę tych samochodów, opis nowych rozwiązań, ceny, akcesoria, ICE oraz wywiady z właścicielami. Szacuje się, że w Wielkiej Brytanii jest ok. 600 tys. potencjalnych czytelników magazynu, którzy posiadają samochód tej marki i chcą o nim poczytać w gazetach tego typu.

Car

Lektura dla entuzjastów drogich samochodów. Bogato ilustrowany magazyn prezentujący najnowsze modele aut takich jak Mitsubishi Evo VIII, Volvo, BMW i wiele innych.

Fast Bikes

"Fast bikes" jest magazynem, który w humorystyczny sposób ukazuje czytelnikowi jego zainteresowania dotyczące szybkiej jazdy i dobrej zabawy. Jego domeną jest pełne akcji dziennikarstwo ukierunkowane pasje związane z motorami.

Japanese Performance

Czasopismo adresowane do właścicieli japońskich samochodów lub osób, które planują zakup takiego auta. Znajdziemy w nim również porady dla kierowców oraz dla osób kupujących i modyfikujących pojazdy. Czytelnikami mogą być również pasjonaci sportów samochodowych.

Japanse Cars Banzai

"JAPANSE CARS BANZAI" magazyn o tematyce japońskich samochodów. Przedstawiono w nim pokazy samochodowe, spotkania klubowe i tym samym przeniesiono czytelnika do miejsca najbardziej emocjonującej sceny samochodowej na świecie.

Mini Magazine

Mini Magazine" adresowany jest do właścicieli i pasjonatów małych samochodów. Zaprezentowano tu najlepsze marki, porady związane z tuningiem, utrzymaniem i remontowaniem takich aut. Grupą docelową pisma są głównie mężczyźni w wieku 19-35 lat.

Świat Tuningu 2007

"Świat Tuningu 2007" to propozycja idealna dla osób, które interesują się tuningiem. Obszerny katalog pozwala na zapoznanie się z najnowszymi trendami i kierunkami, w których podąża t adziedzina techniki.

Transport Polski

"Transport Polski" to dwumiesięcznik poświęcony tematyce transportowej. Zakres poruszanych tematów obejmuje zarówno transport osobowy jak i ciężarowy. Gazeta na swoich łamach publikuje m.in., przeprowadzane we współpracy z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, testy drogowe.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją