Katalog czasopism

Kultura i sztuka, muzyka

Empire

Dla każdego kto chce być na bieżąco ze światowymi nowościami filmowymi. Ponadto przedstawione tu są wydarzenia ze świata filmu, recenzje, zapowiedzi oraz ranking najlepszych filmów.

Eye

"Eye" jest wiodącym międzynarodowym magazynem związanym z grafiką, który zawiera przegląd wzornictwa graficznego. Należy go traktować jako podstawowe źródło inspiracji i informacji. Obejmuje problematykę kultury obrazkowej, łącząc prowokujące, przemyślane artykuły z przyciągającymi uwagę fotografiami.

Fantastic Man

Adresatami magazynu są osoby w wieku dojrzałym. Znajdziemy w nim wywiady z ciekawymi postaciami ze świata mody. Pismo skoncentrowane jest na ludziach, nie modelach.

Film

"Film" wydawany jest od 1946 roku i jest najstarszym w Polsce magazynem filmowym. Wcześniej ukazywał się w formie dwutygodnika, aktualnie jest miesięcznikiem. Określany jest przez czytelników mianem najbardziej prestiżowego i wiarygodnego magazynu filmowego w kraju. Redaktorem naczelnym czasopisma jest od roku 2005 dziennikarz Marcin Prokop. Magazyn adresowany jest nie tylko do specjalistów i pasjonatów kina, ale również ludzi zainteresowanych szeroko rozumianą popkulturą. Badania wykazują, że większość czytelników "Filmu" stanowią wykształceni 25-40 latkowie o ponadprzeciętnych dochodach, szerokich zainteresowaniach i mieszkający w dużym mieście.

Florida Design

W magazynie zaprezentowano piękne domy na Florydzie, a także ich wystrój, na który składają się meble, antyki, dzieła sztuki, zdobione tkaniny, oraz architektoniczne zdobnictwo.

Frieze

Magazyn wydawany od 1991 roku jest jednym z najbardziej popularnych czasopism o współczesnej kulturze i sztuce. Publikowany jest osiem razy w roku i zawiera recenzje, eseje oraz artykuły pisane przez wybitnych pisarzy, artystów i kustoszy.

Future Music DVD

"FUTURE MUSIC" jest magazynem muzycznym, w którym znajdziemy bogate recenzje uznanych znawców muzyki, a także nowinki związane z hardware i software.

Glamour UK

Magazyn dedykowany paniom, wydawany w formacie książki. Krąży wokół tematów takich jak moda, uroda, zdrowie i rozrywka oraz styl życia.

Gramophone Magazine

Magazyn z branży muzycznej, który wydawany jest od 1923 roku. Uznawany jest przez czytelników i znawców z branży muzycznej za najbardziej wpływowe wydawnictwo w tej dziedzinie. Znajdziemy w nim wywiady oraz listy płyt, które są niezbędnikiem każdego konesera muzyki.

Guitar Techniques

"Guitar Techniques" jest magazynem poświęconym nauce gry na gitarze. Znajdziemy w nim materiały szkoleniowe z technikami grania na gitarze. Na dołączonej do magazynu płycie CD nagrana jest muzyka do samodzielnych ćwiczeń.

Guitar World CD

Magazyn wydawany w Ameryce, w którym przedstawiono znanych muzyków gitarowych wraz z ich instrumentami i stylem życia.

Gup

"GUP", którego pełna nazwa brzmi "Przewodnik po Unikalnych Fotografiach" jest zbiorem innowacyjnych duńskich fotografii młodych i zdolnych artystów, którzy w sposób nietypowy tworzą swoje dzieła. Magazyn jest otwarty na nowości w dziedzinie sztuki, a jego priorytetem jest fotografia.

Insider

Miesięcznik "Warsaw Insider" skierowany jest do osób, które wybierają się do stolicy Polski lub w niej mieszkają. Jest to przewodnik po dobrej kuchni i nocnym życiu Warszawy, w którym znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące rozrywki, kultury, podróży, jedzenia oraz wszelkiego rodzaju napojów.

International Artist

Dedykowany jest dla malarzy i osób zainteresowanych tym rodzajem sztuki. Przedstawiono w nim różne techniki malarskie i poruszono tematy związane z malarstwem nowoczesnym i abstrakcyjnym.

Interview

"Interview Magazine" jest pewnego rodzaju mieszanką polityki, nowości z życia gwiazd, twórców filmowych, muzyków oraz sylwetek literackich.

Jazzwise

Wydawane w Wielkiej Brytanii czasopismo dla pasjonatów muzyki jazzowej.

Le Point

Tematyka dotycząca ekonomii, kultury, wiadomości z Francji i całego świata.

Loaded

Magazyn adresowany do stylowych mężczyzn. Realistyczny, z dawką humoru oraz ciętych uwag dotyczących otaczającego świata. Zawiera szeroki przekrój tematyczny, który jest przedmiotem zainteresowania młodych mężczyzn: muzykę, sport, modę, podróże, sex, film, związki, sprzęt i akcesoria oraz gry komputerowe.

Mad

Satyryczne artykuły na tematy bieżących wydarzeń kulturalnych, aktualnych filmów oraz gwiazd. Ironiczne komentarze nie oszczędzą tutaj nikogo.

Man About Town

Popularny magazyn o stylu życia i luksusowych rozrywkach skierowany do nowoczesnych mężczyzn. Bogato ilustrowany zdjęciami wykonanymi przez najlepszych fotografów.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją