Katalog czasopism

Hobby, sport, podróże

Magazyn Nurkowanie

Magazyn "Nurkowanie" jest najpopularniejszym miesięcznikiem poświęconym nurkowaniu. W każdym numerze, oprócz opisu sprzętu, zamieszczane są relacje z fascynujących podwodnych wypraw.

Magazyn Rowerowy

Jeden z najpopularniejszych tytułów poświęconych cyklingowi. Przeznaczony jest dla szerokiego grona czytelników, nie tylko tych którzy jeżdżą na rowerach. W każdym numerze znaleźć można testy nowości rynkowych- od rowerów począwszy, na smarach do łańcucha skończywszy.

Magazyn Siatkówka

Miesięcznik, który powstał w 1999 roku cieszy się niesłabnącym zaintersowaniem zarówno wśród siatkarzy jak i kibiców. W każdym numerze znaleźć można garść informacji dotyczących siatkówki polskiej i światowej. Dodatkowym atutem pisma, jest to, że zamieszczane są w nim profesjonalne porady, co do sposobów i metod gry.

Man About Town

Popularny magazyn o stylu życia i luksusowych rozrywkach skierowany do nowoczesnych mężczyzn. Bogato ilustrowany zdjęciami wykonanymi przez najlepszych fotografów.

Men`s Health UK

Magazyn dla nowoczesnych mężczyzn. Poruszane są przede wszystkim tematy dotyczące zdrowego stylu życia, ćwiczeń, diety, mody oraz związków międzyludzkich.

Men`s Health UK

Czasopismo dla nowoczesnych mężczyzn, w którym zaprezentowano zdrowy styl życia, przykłady ćwiczeń, porady związane z odżywianiem, modą oraz związkami międzyludzkimi.

Mini Magazine

Mini Magazine" adresowany jest do właścicieli i pasjonatów małych samochodów. Zaprezentowano tu najlepsze marki, porady związane z tuningiem, utrzymaniem i remontowaniem takich aut. Grupą docelową pisma są głównie mężczyźni w wieku 19-35 lat.

Mixmag CD*

"MIXMAG" to brytyjski magazyn o tematyce clubbingu i muzyki tanecznej. Każde wydanie zawiera dodatek w postaci CD zawierającego najnowsze kawałki taneczne.

Model Military International

"MODEL Military Magazine" jest magazynem pasjonatów modelarstwa. Opisuje nowe standardy jakości modelowania oraz artykuły pokazujące jak po kolei uzyskać najlepsze rezultaty. Jest inspiracja dla modelarzy, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania i jednocześnie promuje modelarstwo militarne.

Mojo CD

"Mojo" przedstawia emocjonalną część muzyki, jej serce oraz jej granice i nowe trendy. Przeznaczony dla miłośników muzyki, którzy pragną nie tylko jej słuchać, ale również czytać o niej. Artykuły wskazujące drogę fanom muzyki różnych gatunków, Rock, country, hip-hop.

Odkrywca

"Odkrywca" to miesięcznik przeznaczony dla ludzi zafascynowanych historią Polski. Zamiarem twórców magazynu jest przedstawienie dziejów naszego kraju przez pryzmat zagadek, tajemnic i ukrytych skarbów. W "Odkrywcy" opisywane są również metody badawcze oraz ludzie, miejsca i obiekty związane z tropieniem danego znaleziska.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją