Katalog czasopism

Hobby, sport, podróże

Golf Magazine

Czasopismo, w które poświęcone jest tematyce golfa.

Golf World International

Golf World International" magazyn poświęcony tematyce golfa. Wydawany jest od 1962 roku, bogato ilustrowany, zawiera najciekawsze wiadomości związane z golfem.

GQ Style

Kierowany do mężczyzn, wydawany jest dwa razy w roku w porach wiosennej i jesiennej. Każde wydanie zawiera szeroki przegląd każdego sezonu. Celem czasopisma jest miano najbardziej opiniotwórczego w tej branży. Znajdziemy tu informacje o najważniejszych aspektach mody męskiej w danym sezonie.

Gramophone Magazine

Magazyn z branży muzycznej, który wydawany jest od 1923 roku. Uznawany jest przez czytelników i znawców z branży muzycznej za najbardziej wpływowe wydawnictwo w tej dziedzinie. Znajdziemy w nim wywiady oraz listy płyt, które są niezbędnikiem każdego konesera muzyki.

Guitar Techniques

"Guitar Techniques" jest magazynem poświęconym nauce gry na gitarze. Znajdziemy w nim materiały szkoleniowe z technikami grania na gitarze. Na dołączonej do magazynu płycie CD nagrana jest muzyka do samodzielnych ćwiczeń.

Guitar World CD

Magazyn wydawany w Ameryce, w którym przedstawiono znanych muzyków gitarowych wraz z ich instrumentami i stylem życia.

Guns & Ammo

Pismo na temat zastosowania broni sportowej i zasadami jej używania. Znajdziemy tu również informacje na temat technik strzelania, klasycznej i współczesnej armii, batalistyki oraz łowiectwa.

Harper's Bazaar UK

W czasopismie znajdziemy interesujące informacje ze świata mody, urody, biżuteii, rozrywki, podróży, a także nieruchomości, samochodów, stylu życia oraz sztuki i literatury.

Homes & Gardens

Jest połączeniem tradycyjnego i współczesnego spojrzenia na dom, wraz z poradami i pomysłami na dekoracje domu. Dodatkowo zajmuje się również wieloma innymi tematami. Bogate ilustracje pięknych ogrodów, najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, odżywianie, rozrywka, sztuka i podróże – są to główne tematy magazynu.

Huck

"HUCK" czasopismo, które opowiada o życiu i pasji, kulturze i sztuce jazdy na różnego rodzaju artefaktach do tego przeznaczonych. Dominują sporty zimowe, surfowanie oraz jazda na desce. Artykuły tworzone są przez zdolnych autorów, którzy często używają prowokujących materiałów, poszerzając tym samym granice stylu. W gronie autorów pisma znajdziemy pisarzy, ilustratorów oraz znakomitych znawców sportów ekstremalnych.

Imagine Fx Magazine

"IMAGINE FX MAGAZINE" jest w zasadzie jedynym magazynem skierowanym do twórców postaci fantasy i sci-fi. W każdym wydaniu znajdziemy różnego rodzaju prace wiodących światowych artystów. Ponadto w magazynie zamieszczane są interesujące galerie i wywiady, aktualności, recenzje sprzętu i oprogramowania oraz opisy najnowszych filmów i komiksów.

Inside United

"Manchester United" to magazyn o popularnym klubie piłkarskim. Znajdziemy tu wywiady na wyłączność np. z Beckhamem, Giggsem. Bogato ilustrowany zdjęciami najlepszych światowych fotografów. Jednym z nich jest klubowy fotograf Manchester-u United, który spędza z drużyną praktycznie całą dobę. Dzięki niemu czytelnicy mają wyjątkowy dostęp do zawodników, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

International Artist

Dedykowany jest dla malarzy i osób zainteresowanych tym rodzajem sztuki. Przedstawiono w nim różne techniki malarskie i poruszono tematy związane z malarstwem nowoczesnym i abstrakcyjnym.

Jalouse F

Magazyn o modzie, stylu życia, podróżach i urodzie.

Japanese Performance

Czasopismo adresowane do właścicieli japońskich samochodów lub osób, które planują zakup takiego auta. Znajdziemy w nim również porady dla kierowców oraz dla osób kupujących i modyfikujących pojazdy. Czytelnikami mogą być również pasjonaci sportów samochodowych.

Katalog Rowerowy 2007

Katalog Rowerowy 2007 jest wzorowany na najlepszych wydawnictwach tego typu na świecie. Zawiera dokładne dane dotyczące zarówno produktów, jak i importujących je firm. Dodatkowym atutem katalogu jest podawanie przybliżonych cen prezentowanych towarów.

La Cucina Italiana

"La Cucina Italiana" związany jest z tematyką kuchni, podróży i kultury włoskiej. Jest swojego rodzaju przewodnikiem, w którym przedstawiono dokładne i sprawdzone informacje odnośnie potraw regionalnych, nowych włoskich restauracji i miejsc we Włoszech.

Living Etc.

Nowoczesny magazyn dotyczący domu i stylu życia, adresowany do młodych ludzi - świadomych mężczyzn i kobiet w wieku 25-35 lat.

Loaded

Magazyn adresowany do stylowych mężczyzn. Realistyczny, z dawką humoru oraz ciętych uwag dotyczących otaczającego świata. Zawiera szeroki przekrój tematyczny, który jest przedmiotem zainteresowania młodych mężczyzn: muzykę, sport, modę, podróże, sex, film, związki, sprzęt i akcesoria oraz gry komputerowe.

Logo

Miesięcznik przeznaczony dla mężczyzn. Stanowi połączenie pisma poradnikowego z katalogiem zakupów. Na jego łamach można znaleźć nowości elektroniczne oraz działy poświęcone odzieży, sportowi, motoryzacji, kosmetykom, kuchni i alkoholom.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją