Katalog czasopism

Czasopisma branżowe i specjalistyczne

Bbc Sky At Night CD

Adresatami magazynu są miłośnicy astronomii. Mogą to być początkujący astronomowie, ale również profesjonaliści i naukowcy. Każdy numer zaopatrzony jest w płytę CD.

Biblioteka Księgowego

"Biblioteka Księgowego" adresowany jest do księgowych. Tematyka księgowa została podzielona na aspekty rachunkowe, podatkowe, prawne, ZUS oraz prawo pracy. Opisywane zagadnienia poparte są praktycznymi przykładami, orzecznictwem i interpretacjami oraz wzbogacone o przykładowo wypełnione wzory dokumentów. Na łamach magazynu publikują eksperci, którzy są doświadczonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz praktykami. Jedno wydanie ma objętość ponad 100 stron, na których w sposób praktyczny omówiono narzędzia gotowe do zastosowania w księgowości.

Biuletyn Głównego Księgowego

"INFOR" jest dwutygodnikiem skierowanym przede wszystkim do głównych księgowych.

Biznes Motocyklowy

"Biznes Motocyklowy" to magazyn przedstawiający aktualne problemy w branży, raporty, prezentacje produktów, artykuły doradcze oraz szkoleniowe, tematy prawne i legislacyjne, kwestie finansów, kredytów, ubezpieczeń i leasingu. W miesięczniku poruszane są również zagadnienia z dziedziny sprzedaży i marketingu, komunikacji i relacji z klientami oraz kwestie związane z produkcją i dystrybucją.

Black & White Photography

Inspiracja, informacja i pomoc w poszukiwaniu metod osiągania niepowtarzalnych efektów monochromatycznych. Odzwierciedlenie rozwoju technologii cyfrowej, perfekcyjne zdjęcia czarno-białe zrobione przez najlepszych fotografów. Przegląd wielu aparatów, zaprezentowanych w przejrzysty i profesjonalny sposób. W magazynie znajdziemy również reklamy sklepów oraz komisów sprzętu tradycyjnego w Anglii.

Brief

"Brief" jest pierwszym w Polsce magazynem poświęconym marketingowi i sprzedaży. W każdym numerze prezentuje zarówno artykuły na temat teorii marketingu jak i konkretne przykłady ich zastosowania. Idealne pismo dla osób, które chcą być na bieżąco z rynkiem i reklamą. Ponadto w każdym wydaniu znajdują się stałe działy takie jak: "Brief for Work", "Brief for Poland" i "Brief for Net".

Classic Boat

Czasopismo skierowane jest do właścicieli i pasjonatów jachtów klasycznych, które zbudowane są z drewna. Znajdziemy w nim także praktyczne wskazówki, ułatwiające poprawną eksploatację tych klasycznych jednostek.

Combat & Survival

Pasjonaci wojska znajdą tu dane na temat wyposażenia, umundurowania, sprzętu oraz prezentacje najnowszych modeli broni.

Combat Aircraft

agazyn o samolotach wojskowych wzbogacony wysokiej jakości zdjęciami. W każdym wydaniu są artykuły na temat współczesnych samolotów oraz te nawiązujące do modeli historycznych. Magazyn tworzony jest przez dziennikarzy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

Combat Handguns

Poświęcony jest tematyce strzelectwa. Adresatami magazynu są osoby zainteresowane obroną osobistą.

Computer Arts CD*

Głównym tematem czasopisma jest grafika komputerowa. Magazyn zawiera instruktaże tworzenia komputerowych obrazów statycznych, przestrzennych, animacji, korzystaniu z filtrów do specjalnych efektów, projektowaniu stron WWW.

Computer Music DVD

"Computer Music" przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tworzeniem muzyki na komputerze. Miesięcznik prezentuje tutoriale, które pomagają odkryć najlepsze strony oprogramowania, prezentuje testy sprzętu (kart dźwiękowych, głośników, klawiatur itd.). Znajdziesz tu odpowiedzi na aktualne pytania, a do każdego wydania dołączane są gratisowo pakiety muzyczne.

Counter Terrorism

W magazynie omówiona została profesjonalnie tematyka terroryzmu i metody przeciwdziałania jemu. Znajdziemy tu artykuły związane z treningiem, taktyką i sprzętem, bezpieczeństwem osobistym i wewnętrznym oraz materiały dotyczące działań prewencyjnych i zabezpieczeń przed zagrożeniem atakami terrorystycznymi.

Cross Stitch Crazy

Czasopismo poświęcone jest zabawie haftem krzyżówkowym, postępującemu rynkowi oraz nowym trendom. Znajdziemy tu wskazówki dotyczące nowych wzorów i projektów.

Cross Stitcher

W "CROSS STITCHER" znajduje się mnóstwo wzorów związanych z haftem krzyżówkowym, od prostych do tych zaawansowanych. Czytelnicy mogą brać udział w konkursach z ciekawymi nagrodami, loteriach oraz otrzymać prezent dołączany do każdego wydania.

Dirt Bike

Magazyn dla pasjonatów motocrossu, czyli rodzaju sportu, który uprawiany jest na motocyklach specjalnie do tego dostosowanych. Czytelnicy znajdą tu nowości na temat sprzętu, ubioru oraz danych technicznych motocyklów.

Dom Energooszczędny

Magazyn „Dom Energooszczędny” zawiera informacje dotyczące budowy domu, który charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na energię. Przedstawiono w nim treści oraz technologie związane z inwestycjami energooszczędnymi. Znajdziemy w nim opis technologii wykonania i prawidłowej izolacji ścian zewnętrznych, problemy dotyczące wyboru stolarki okiennej i drzwiowej, wybór systemu ogrzewania oraz zagadnienia związane z odpowiednią wentylacją.

Eko&Dom

"Eko&Dom" pokazuje, że wymarzony dom można wybudować dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Zaprezentowano tu nowoczesne technologie budowy, materiały budowlane, a także instalacje grzewcze i sanitarne przyczyniające się do ograniczenia zużycia energii w domu, co w konsekwencji wpływa na ochronę środowiska.

Fachowy Wykonawca

"Fachowy Wykonawca" skierowany jest do specjalistów wykonujących prace remontowo-budowlane, którymi są przykładowo glazurnicy, malarze i tynkarze. Adresowany jest także do ekip budowlanych, które zajmują się pracami dociepleniowymi i hydroizolacyjnymi oraz do architektów, inwestorów instytucjonalnych i dystrybutorów.

Fast Bikes

"Fast bikes" jest magazynem, który w humorystyczny sposób ukazuje czytelnikowi jego zainteresowania dotyczące szybkiej jazdy i dobrej zabawy. Jego domeną jest pełne akcji dziennikarstwo ukierunkowane pasje związane z motorami.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją