Katalog czasopism

Czasopisma branżowe i specjalistyczne

Focus English

Jest to magazyn popularno-naukowy, w którym opisano najnowsze osiągnięcia i odkrycia naukowe dotyczące m.in. medycyny, fizyki, techniki, genetyki oraz astronomii. Znajdziemy w nim również pasjonujące opowieści ze świata natury, sekrety historyczne i przyrodnicze, a także zwyczaje i obyczaje.

Four Four Two

"FourFourTwo" magazyn na temat futball'u, w którym znajdziemy artykuły humorystyczne, a także stanowcze opinie oraz interesujące fotografie.

Homes & Antiques

Magazyn o tematyce urządzania i projektowania wnętrz. Znajdziemy w nim całą masę porad związanych z renowacja i konserwacją antycznych mebli.

Icon

Magazyn, który w innowacyjny sposób podchodzi do zagadnień związanych z architekturą i projektowaniem. Każde co miesięczne wydanie dostarcza informacji o wybitnych postaciach z tej branży, znanych projektach oraz zdolnych autorach i fotografach.

Interplay - magazyn branży rozrywkowej

Dosyć niszowy magazyn skierowany do operatorów różnego rodzaju automatów. Wyróżnić tu możemy automaty aonw (automaty o niskich wygranych), automaty wrzutowe, automaty sportowe, automaty do gier, centra rozrywki rodzinnej, place i sale zabaw dla dzieci, parki rozrywki, lunaparki oraz wesołe miasteczka.

Ipad & Iphone User

Magazyn wydawany jest co kwartał i poruszane są w nim tematy związane z technologią cyfrową obejmującą takie obszary jak: fotografia i technologie audio oraz video i TV.

Jagodnik

Magazyn przeznaczony dla producentów roślin jagodowych. Dotyczy przede wszystkim aspektów związanych z uprawą gatunków takich jak: malina, truskawka, porzeczki czarne i kolorowe, aronia, agrest, borówka amerykańska i wielu innych, które nie są jeszcze popularne w Polsce. Gatunki mniej znane mogą jednak w niedalekiej przyszłości zostać obiektem zainteresowania producentów roślin jagodowych i ich odbiorców.

Japanse Cars Banzai

"JAPANSE CARS BANZAI" magazyn o tematyce japońskich samochodów. Przedstawiono w nim pokazy samochodowe, spotkania klubowe i tym samym przeniesiono czytelnika do miejsca najbardziej emocjonującej sceny samochodowej na świecie.

Just Fly Magazine

"Just Fly Magazine" dedykowany pasjonatom lotnictwa miesięcznik, który w nowoczesny i energiczny sposób prezentuje zagadnienia z tej dziedziny. Przy tworzeniu magazynu pracują profesjonalni dziennikarze i piloci z całego świata. Czytelnikom serwowane jest minimum 80 stron informacji, które w świeży sposób opisują branżę lotniczą. Wyjątkowe fotografie, całe multum informacji na temat najnowszych konstrukcji general aviation, poradniki dla początkujących i doświadczonych pilotów, felietony, relacje, reportaże i wywiady oraz dodatkowo co miesiąc interesujący graficzny design. Misją magazynu jest promocja lotnictwa ogólnego i jego bezpieczeństwa oraz turystyki lotniczej. Dodatkowo pismo propaguje wyjątkowy styl życia, zalety przynależności do środowiska lotniczego oraz korzyści wynikające z uprawiania sportów i turystyki lotniczej.

Katalog Domów Drewnianych - ABC Architektury Drewn

Katalog Domów Drewnianych - ABC Architektury Drewnianej podręcznik osób, które wykorzystują drewno jako surowiec budowlany. Znajdziemy tu nie tylko projekty drewnianych domów, ale także rozbudowaną część redakcyjną zawierającą zbiór interesujących artykułów o tematyce technologii budowy, materiałów oraz zabezpieczenia drewna.

Kominek

"Kominek" adresowany jest do osób, które poszukują inspiracji przy projektowaniu kominków. Magazyn dedykowany jest również osobom, które pragną dowiedzieć się więcej na temat odpowiedniego użytkowania i konserwacji swojego kominka.

Komputer Świat

"Komputer Świat" to popularne czasopismo, które słynie ze swojej rzetelności. Publikacje aktualnych informacji z dziedziny elektroniki użytkowej, testy sprzętu komputerowego, audio/wideo/foto oraz telekomunikacyjnego. Znajdują się tu również porady o tym jak po kolei obsługiwać różnego rodzaju programy i urządzenia.

Logistyka a Jakość

"Logistyka a Jakość" jest pismem przeznaczonym dla menedżerów logistyki i dyrektorów zarządzających w przedsiębiorstwach. Tematyka obejmuje ofertę rynku usług logistycznych, a także wiedzę dotyczącą zarządzania jakością. Doskonała lektura dla menedżerów, którzy wykorzystują narzędzia logistyczne do osiągania przewagi konkurencyjnej i rozwijania firmy.

Mac Format

"MacFormat" czasopismo dla miłośników komputerów Mac, w którym znajduje się wiele profesjonalnych porad. Do każdego wydania dołączane jest DVD z oprogramowaniem, najnowszymi demo oraz aktualizacjami programów.

Macworld UK

"MACWORLD CD" przeznaczony dla profesjonalistów, którzy poszukują porad odnośnie najlepszych produktów spełniających wymagania programowe systemu. Treści przedstawione są w sposób jasny i zwięzły, a do każdego wydania dołączana jest bezpłatna płyta.

Mark

"Mark" jest magazynem z branży architektonicznej. Jego nowatorskie podejście do tematu, krytyczne artykuły oraz fotografia eksperymentalna na pewno spodobają się czytelnikom. Osadzony jest we współczesnej kulturze, czego wyrazem jest aktualna grafika.

Meble Plus

"Meble Plus" jest jednym z najbardziej znanych magazynów meblarskich w Polsce. Tworzone przez rzetelnych autorów, którzy są najlepszymi specjalistami. Obejmuje analizy oraz raporty ekonomiczne branży meblowej. Bez wahania można stwierdzić, że jest to niezbędne narzędzie pracy każdego menedżera pracującego w sektorze meblarskim.

Mechanik

"Mechanik" jest wydawany ponad 100 lat, a dokładniej od 1909 r. Miesięcznik naukowo-techniczny , który jest nie tylko najstarszy w swojej kategorii, ale również najbardziej reprezentatywny. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę, a adresowany jest przede wszystkim do konstruktorów i technologów, producentów maszyn, narzędzi i urządzeń oraz przedsiębiorców, a także słuchaczy średnich i wyższych szkół technicznych.

Military Modelling

Światowy lider magazynów militarnych. Adresowany przede wszystkim do modelarzy i historyków. Bogato ilustrowany, zawiera artykuły instruujące w dokładny sposób jak budować i malować pojazdy militarne (zarówno w skali 1:1, jak i mniejsze modele). Znajdziemy w nim również historyczne informacje o militarnych uniformach.

Mini Magazine

Mini Magazine" adresowany jest do właścicieli i pasjonatów małych samochodów. Zaprezentowano tu najlepsze marki, porady związane z tuningiem, utrzymaniem i remontowaniem takich aut. Grupą docelową pisma są głównie mężczyźni w wieku 19-35 lat.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją