Katalog czasopism

Mieszkanie, dom, ogród, wnętrza, majsterkowanie

Kominek

"Kominek" adresowany jest do osób, które poszukują inspiracji przy projektowaniu kominków. Magazyn dedykowany jest również osobom, które pragną dowiedzieć się więcej na temat odpowiedniego użytkowania i konserwacji swojego kominka.

Maison & Travaux

Czasopismo o tematyce wnętrzarstwa i domu. Wiele pomysłów związanych z renowacją, wystrojem, dekoracją itp.

Marie Claire Maison

Magazyn o tematyce wnętrz, który jest źródłem wielu pomysłów i inspiracji.

Mark

"Mark" jest magazynem z branży architektonicznej. Jego nowatorskie podejście do tematu, krytyczne artykuły oraz fotografia eksperymentalna na pewno spodobają się czytelnikom. Osadzony jest we współczesnej kulturze, czego wyrazem jest aktualna grafika.

Martha Stewart Living

Czasopismo, w którym znajdziemy interesujące pomysły na dekorowanie potraw oraz dekoracje wnętrz.

Przewodnik Budowlany

"Przewodnik Budowlany" to miesięcznik o charakterze poradnikowym, skierowany do osób budujących lub przymierzających się do budowy własnego domu. Na przykładzie konkretnej inwestycji pokazuje, w jaki sposób uniknąć błędów podczas budowy.

Salon i Sypialnia

"Salon i Sypialnia" to dwumiesięcznik poświęcony aranżacji wnętrz oraz otoczenia domu. Na łamach pisma można znaleźć omówienie nowości, jakie pojawiają się na rynku wnętrzarskim wraz z propozycjami ich zastosowania.

Świat Kominków

"Świat Kominków" to magazyn w całości poświęcony kominkom. Adresowany jest zarówno do przedsiębiorców, którzy śledzą aktualności w branży budowlanej, jak i osób zainteresowanych zakupem kominka.

Świat Łazienek i Kuchni

Dwumiesięcznik "Świat Łazienek i Kuchni" przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tematyką aranżacji wnętrz kuchennych i łazienek. W każdym numerze prezentowanych jest kilkanaście projektów wraz z indeksem wyposażenia. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że indeks zawiera ceny, co pozwala zorientować się w ofercie rynkowej.

Weranda

"Weranda" to starannie wydany, luksusowy magazyn przeznaczony dla osób zainteresowanych aranżacją wnętrz. W przystępny sposób radzi, jak połączyć tradycję z nowowczesnością

Własny Dom z Konceptem

Miesięcznik "Własny Dom z Konceptem" to publikacja przeznaczona dla osób, które przymierzają się do budowy własnego domu, lub są w jej trakcie. Pismo charakteryzuje się dużym wyborem dostępnych projektów oraz rozwiniętą częścią poradnikową.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją