Katalog czasopism

Mieszkanie, dom, ogród, wnętrza, majsterkowanie

Elle Decor

Magazyn skierowany jest do osób, które pragną urządzić wnętrza swoich domów. Często znajdziemy tu nawiązania do stylu antycznego. Przedstawione są tu interesujące rozwiązania, poczynając od tradycyjnych do nowych, nowoczesnych stylów.

Elle Decor(Italy)

Porady i artykuły związane ze stylizacją wnętrz.

Elle Decoration

Tematyką brytyjskiego magazynu " Elle Deco" jest wyposażanie wnętrz. Znajdziemy tu wiele interesujących pomysłów oraz rozwiązań, które mogą być inspiracją podczas urządzania nowoczesnego mieszkania. Magazyn poprowadzi nas w świat stylowych domów w Wielkiej Brytanii, które wytyczają nowe trendy. Uważany jest za jeden z najbardziej poważanych przewodników po stylowym urządzaniu domu.

ELLE Decoration (Polska)

Międzynarodowy magazyn "ELLE Decoration" w ekskluzywny sposób omawia kwestie sztuki dekoracji wnętrz. Jest źródłem, z którego można czerpać inspiracje związane z najnowszymi światowymi trendami, a także klasyki. Razem z "ELLE Decoration" czytelnik wkroczy w świat wymarzonych, pięknych wnętrz, dostrzeże wiele praktycznych możliwości i dostępnych w Polsce rozwiązań. Kierowany jest również do najbardziej wymagających czytelników o bardzo wyszukanych gustach.

Elle Decoration France

Czasopismo dotyczące wyposażenia wnętrz. Znajdziemy tu interesujące pomysły i inspiracje, które można wykorzystać przy urządzaniu nowoczesnego mieszkania.

Exclusive Design

"Exclusive Design" to dwumiesięcznik prezentujacy najbardziej renomowane marki z dziedziny wyposażenia wnętrz. Są to niewątpliwie towaty przeznaczone dla ludzi lubiących luksus.

Fachowy Wykonawca

"Fachowy Wykonawca" skierowany jest do specjalistów wykonujących prace remontowo-budowlane, którymi są przykładowo glazurnicy, malarze i tynkarze. Adresowany jest także do ekip budowlanych, które zajmują się pracami dociepleniowymi i hydroizolacyjnymi oraz do architektów, inwestorów instytucjonalnych i dystrybutorów.

Florida Design

W magazynie zaprezentowano piękne domy na Florydzie, a także ich wystrój, na który składają się meble, antyki, dzieła sztuki, zdobione tkaniny, oraz architektoniczne zdobnictwo.

Frame Magazin

"Frame" dotyczy projektowania wnętrz, łączy w sobie amerykańskie i brytyjskie dziennikarstwo z włoskim podejściem do estetycznych publikacji. Skierowany jest do osób zajmujących się projektowaniem wnętrz oraz architektów, konstruktorów i ich klientów.

Gardens Illustrated

"Gardens Illustrated", jest bardzo cenionym magazynem międzynarodowym, w którym znajdziemy charakterystyki najpiękniejszych ogrodów – poczynając od Alaski na ogrodach Londynu kończąc.

Good Housekeeping UK

"GOOD HOUSEKEEPING" jest magazynem zawierającym informacje i porady na tematy codzienne takie jak odżywianie, dom i rodzina.

Homes & Antiques

Magazyn o tematyce urządzania i projektowania wnętrz. Znajdziemy w nim całą masę porad związanych z renowacja i konserwacją antycznych mebli.

Homes & Gardens

Jest połączeniem tradycyjnego i współczesnego spojrzenia na dom, wraz z poradami i pomysłami na dekoracje domu. Dodatkowo zajmuje się również wieloma innymi tematami. Bogate ilustracje pięknych ogrodów, najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, odżywianie, rozrywka, sztuka i podróże – są to główne tematy magazynu.

Homes & Gardens (Deutsch)

Artykuły na temat domów i mieszkań znajdujących się w ekskluzywnych okolicach. Przedstawiono tu nowe meble, kuchnie, łazienki, kominki i dekoracje. Prezentowany jest przede wszystkim styl klasyczny i angielski.

House & Garden

Bogato ilustrowana charakterystyka domów jednorodzinnych i ich nowoczesnych wnętrz, ogrodów, a także porady dotyczące odżywiania i stylu życia.

Icon

Magazyn, który w innowacyjny sposób podchodzi do zagadnień związanych z architekturą i projektowaniem. Każde co miesięczne wydanie dostarcza informacji o wybitnych postaciach z tej branży, znanych projektach oraz zdolnych autorach i fotografach.

Ideal Home

Źródło inspiracji dotyczące dekorowania domu. Magazyn jest znany w branży i jest doskonałym zbiorem porad i wskazówek jak urządzić swój dom.

Katalog Domów Drewnianych - ABC Architektury Drewn

Katalog Domów Drewnianych - ABC Architektury Drewnianej podręcznik osób, które wykorzystują drewno jako surowiec budowlany. Znajdziemy tu nie tylko projekty drewnianych domów, ale także rozbudowaną część redakcyjną zawierającą zbiór interesujących artykułów o tematyce technologii budowy, materiałów oraz zabezpieczenia drewna.

Katalog Małych Domów edycja 2006

To jeden z pierwszych katalogów poświęconych domom o powierzchni do 120 metrów kwadratowych. W katalogu można znaleźć ponad 200 projektów domów małometrażowych.

Kitchens Bedrooms & Bathrooms

Brytyjskie czasopismo o tematyce urządzania kuchni, sypialni i łazienek.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją