Katalog czasopism

Wszystkie

Komputer Świat Gry

Jeden z najpopularniejszych w Polsce miesięczników poświęconych grom komputerowym. W każdym wydaniu czytelnik może znaleźć opis nowości rynkowych wraz z ich testami. Pismo charakteryzuje się bardzo przejrzystą strukturą i ładną szatą graficzną.

Komputer Świat Twój Niezbędnik

Czasopismo ukazuje się kilka razy do roku. Każdym numer posiada swój temat przewodni. Do pisma dołączana jest płyta, na której znajdują się programy dobrane do głównego zagadnienia poruszanego w "Niezbędniku".

Krajowa Rada Sądownictwa

"Krajowa Rada Sądownictwa" to kwartalnik wydawany przy współpracy z Krajową Radą Sądownictwa. Przedstawiono tu jej bieżącą działalność, włącznie z uchwałami i wystąpieniami. Każdy numer zawiera część dyskusyjną dedykowaną aktualnym problemom sądownictwa. Informacja z działalności Krajowej Rady Sądownictwa publikowana jest raz w roku i dotyczy okresu za rok poprzedni.

Księgowa Podatki & Finanse

Dwutygodnik "Księgowa Podatki & Finanse" jest poświęcony sektorowi księgowości finansów ( z podatkami włącznie). Na jego łamach publikują specjaliści z wyżej wymienionych dziedzin. Dzięki temu czytelnicy mogą zapoznać się z opiniami i komentarzami fachowców. Ponadto, na łamach pisma ukazują się odpowiedzi na nadsyłane do redakcji zapytania.

Kuchnia

"Kuchnia- Magazyn dla Smakoszy", jest miesięcznikiem przeznaczonym dla osób, które lubią dobre jedzenie i cenią doskonały smak. Każdy numer posiada temat przewodni, wokół którego osnute są liczne przepisy kulinarne.

Kurier Finansowy

"Kurier Finansowy" to dwumiesięcznik dotyczący finansów osobistych Polaków kierowany do klasy średniej społeczeństwa, która chce pomnażać swoje oszczędności. Jest to jedyne pismo o takim profilu. Zespół redakcyjny składający się ze specjalistów wpływa na wysoki poziom merytoryczny artykułów oraz ich przystępny język. Zespół redakcyjny związany jest bezpośrednio z sektorem bankowo-finansowym oraz popularnymi tytułami prasowymi. Planowany rozwój czasopisma zakłada stworzenie nowego standardu współpracy z instytucjami i firmami, które są zainteresowane rynkiem finansów osobistych Polaków.

La Cucina Italiana

"La Cucina Italiana" związany jest z tematyką kuchni, podróży i kultury włoskiej. Jest swojego rodzaju przewodnikiem, w którym przedstawiono dokładne i sprawdzone informacje odnośnie potraw regionalnych, nowych włoskich restauracji i miejsc we Włoszech.

Le Point

Tematyka dotycząca ekonomii, kultury, wiadomości z Francji i całego świata.

Living Etc.

Nowoczesny magazyn dotyczący domu i stylu życia, adresowany do młodych ludzi - świadomych mężczyzn i kobiet w wieku 25-35 lat.

Loaded

Magazyn adresowany do stylowych mężczyzn. Realistyczny, z dawką humoru oraz ciętych uwag dotyczących otaczającego świata. Zawiera szeroki przekrój tematyczny, który jest przedmiotem zainteresowania młodych mężczyzn: muzykę, sport, modę, podróże, sex, film, związki, sprzęt i akcesoria oraz gry komputerowe.

Logistyka a Jakość

"Logistyka a Jakość" jest pismem przeznaczonym dla menedżerów logistyki i dyrektorów zarządzających w przedsiębiorstwach. Tematyka obejmuje ofertę rynku usług logistycznych, a także wiedzę dotyczącą zarządzania jakością. Doskonała lektura dla menedżerów, którzy wykorzystują narzędzia logistyczne do osiągania przewagi konkurencyjnej i rozwijania firmy.

Logo

Miesięcznik przeznaczony dla mężczyzn. Stanowi połączenie pisma poradnikowego z katalogiem zakupów. Na jego łamach można znaleźć nowości elektroniczne oraz działy poświęcone odzieży, sportowi, motoryzacji, kosmetykom, kuchni i alkoholom.

M (Make Up Store) Magazine

"M Magazine" wydawany jest od 2005 roku i jest jednym z najlepszych szwedzkich magazynów dotyczących urody i kosmetyki. Adresowany jest przede wszystkim do kobiet w wieku 18 – 35 lat. Tworzą go artyści specjalizujący się w makijażu i fryzurach. Pismo, które wyznacza nowe trendy w urodzie, stylu i głównie w makijażu. Każdy numer to przynajmniej 150 stron wywiadów, historii oraz lekcji i inspiracji na każdy sezon.

Mac Format

"MacFormat" czasopismo dla miłośników komputerów Mac, w którym znajduje się wiele profesjonalnych porad. Do każdego wydania dołączane jest DVD z oprogramowaniem, najnowszymi demo oraz aktualizacjami programów.

Macworld UK

"MACWORLD CD" przeznaczony dla profesjonalistów, którzy poszukują porad odnośnie najlepszych produktów spełniających wymagania programowe systemu. Treści przedstawione są w sposób jasny i zwięzły, a do każdego wydania dołączana jest bezpłatna płyta.

Mad

Satyryczne artykuły na tematy bieżących wydarzeń kulturalnych, aktualnych filmów oraz gwiazd. Ironiczne komentarze nie oszczędzą tutaj nikogo.

Magazyn Nurkowanie

Magazyn "Nurkowanie" jest najpopularniejszym miesięcznikiem poświęconym nurkowaniu. W każdym numerze, oprócz opisu sprzętu, zamieszczane są relacje z fascynujących podwodnych wypraw.

Magazyn Rowerowy

Jeden z najpopularniejszych tytułów poświęconych cyklingowi. Przeznaczony jest dla szerokiego grona czytelników, nie tylko tych którzy jeżdżą na rowerach. W każdym numerze znaleźć można testy nowości rynkowych- od rowerów począwszy, na smarach do łańcucha skończywszy.

Magazyn Siatkówka

Miesięcznik, który powstał w 1999 roku cieszy się niesłabnącym zaintersowaniem zarówno wśród siatkarzy jak i kibiców. W każdym numerze znaleźć można garść informacji dotyczących siatkówki polskiej i światowej. Dodatkowym atutem pisma, jest to, że zamieszczane są w nim profesjonalne porady, co do sposobów i metod gry.

Maison & Travaux

Czasopismo o tematyce wnętrzarstwa i domu. Wiele pomysłów związanych z renowacją, wystrojem, dekoracją itp.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją