Katalog czasopism

Wszystkie

Majesty

"Majesty" to magazyn, który opowiada o życiu europejskich rodzin panujących. Swój wkład w rozwój pisma mają zarówno obserwatorzy życia rodzin panujących, jak i znani fotografowie.

Man About Town

Popularny magazyn o stylu życia i luksusowych rozrywkach skierowany do nowoczesnych mężczyzn. Bogato ilustrowany zdjęciami wykonanymi przez najlepszych fotografów.

Manager Magazine

"Manager Magazine" jest miesięcznikiem poświęconym menadżmentowi i sprawnemu zarządzaniu firmą. Publikowane w magazynie artykuły ilustrowane są dużą ilością przykładów z działalności konkretnych firm. W każdym numerze znajduje się raport poświęcony branży- omówieniu występującej w niej problemów oraz nowych zjawisk.

Marie Claire Maison

Magazyn o tematyce wnętrz, który jest źródłem wielu pomysłów i inspiracji.

Marie Claire UK

"Marie Claire" jest magazynem o modzie oraz o tematyce ogólnej, kierowanym do inteligentnych kobiet. Poza ciekawymi artykułami znajdziemy tu całą masę interesujących zdjęć. Treści prezentowane na ramach "Marie Claire" prezentują bardzo wysoką jakość.

Mark

"Mark" jest magazynem z branży architektonicznej. Jego nowatorskie podejście do tematu, krytyczne artykuły oraz fotografia eksperymentalna na pewno spodobają się czytelnikom. Osadzony jest we współczesnej kulturze, czego wyrazem jest aktualna grafika.

Martha Stewart Living

Czasopismo, w którym znajdziemy interesujące pomysły na dekorowanie potraw oraz dekoracje wnętrz.

Martha Stewart Weddings

Magazyn dla przyszłych małżonków, którzy pragną wyjątkowego ślubu oraz wesela.

Matematyka

"Matematyka" to miesięcznik dla nauczycieli matematyki na wszystkich poziomach i we wszystkich typach szkół. Pismo przedstawia koncepcje dydaktyczne związane z wprowadzaniem materiału i ocenianiem jego znajomości przez uczniów.

Mała Diana

"Mała Diana" jest czasopismem dla kobiet, w którym przedstawiane są kolekcje ubrań na szydełko. Znajdziemy w nim szeroki wybór swetrów i topów, żakietów, kamizelek, spódnic, bolerek, sukni, tunik oraz interesujących dodatków takich jak paski dekoracyjne, kapelusze, torebki, szale zimowe lub letnie bikini. Różne style i kolorystyka odzwierciedlają najnowsze kobiece trendy w modzie.

Meble Plus

"Meble Plus" jest jednym z najbardziej znanych magazynów meblarskich w Polsce. Tworzone przez rzetelnych autorów, którzy są najlepszymi specjalistami. Obejmuje analizy oraz raporty ekonomiczne branży meblowej. Bez wahania można stwierdzić, że jest to niezbędne narzędzie pracy każdego menedżera pracującego w sektorze meblarskim.

Mechanik

"Mechanik" jest wydawany ponad 100 lat, a dokładniej od 1909 r. Miesięcznik naukowo-techniczny , który jest nie tylko najstarszy w swojej kategorii, ale również najbardziej reprezentatywny. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę, a adresowany jest przede wszystkim do konstruktorów i technologów, producentów maszyn, narzędzi i urządzeń oraz przedsiębiorców, a także słuchaczy średnich i wyższych szkół technicznych.

Men`s Health UK

Czasopismo dla nowoczesnych mężczyzn, w którym zaprezentowano zdrowy styl życia, przykłady ćwiczeń, porady związane z odżywianiem, modą oraz związkami międzyludzkimi.

Men`s Health UK

Magazyn dla nowoczesnych mężczyzn. Poruszane są przede wszystkim tematy dotyczące zdrowego stylu życia, ćwiczeń, diety, mody oraz związków międzyludzkich.

Military Modelling

Światowy lider magazynów militarnych. Adresowany przede wszystkim do modelarzy i historyków. Bogato ilustrowany, zawiera artykuły instruujące w dokładny sposób jak budować i malować pojazdy militarne (zarówno w skali 1:1, jak i mniejsze modele). Znajdziemy w nim również historyczne informacje o militarnych uniformach.

Milk

Czasopismo kierowane dla młodych rodziców. Znajdziemy w nim informacje ze świata mody dziecięcej oraz stylu życia. Bogaty zbiór fotografii i ilustracji, nowe kolekcje i trendy.

Mini Magazine

Mini Magazine" adresowany jest do właścicieli i pasjonatów małych samochodów. Zaprezentowano tu najlepsze marki, porady związane z tuningiem, utrzymaniem i remontowaniem takich aut. Grupą docelową pisma są głównie mężczyźni w wieku 19-35 lat.

Mixmag CD*

"MIXMAG" to brytyjski magazyn o tematyce clubbingu i muzyki tanecznej. Każde wydanie zawiera dodatek w postaci CD zawierającego najnowsze kawałki taneczne.

Model Military International

"MODEL Military Magazine" jest magazynem pasjonatów modelarstwa. Opisuje nowe standardy jakości modelowania oraz artykuły pokazujące jak po kolei uzyskać najlepsze rezultaty. Jest inspiracja dla modelarzy, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania i jednocześnie promuje modelarstwo militarne.

Mojo CD

"Mojo" przedstawia emocjonalną część muzyki, jej serce oraz jej granice i nowe trendy. Przeznaczony dla miłośników muzyki, którzy pragną nie tylko jej słuchać, ale również czytać o niej. Artykuły wskazujące drogę fanom muzyki różnych gatunków, Rock, country, hip-hop.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją