Katalog czasopism

Wszystkie

Controlling i Rachunkowość Zarządcza

Miesięcznik skierowany głównie do dyrektorów finansowych, księgowych oraz prezesów i członków zarządów. Jego czytelnikami są również konsultanci i doradcy finansowi.

Cosmopolitan UK

Magazyn "Cosmopolitan" inspiruje kobiety do tego, żeby były tym kim chcą być, celebruje zabawę oraz blask i pasję życia. Bije rekordy popularności wśród magazynów skierowanych do odważnych i zabawnych kobiet.

Cosmopolitan(Italy)

Włoskie czasopismo, którego adresatami są współczesne kobiety. Główne tematy to moda, uroda i kosmetyka, a także artykuły opisujące życie gwiazd oraz ciekawe felietony i zdjęcia.

Counter Terrorism

W magazynie omówiona została profesjonalnie tematyka terroryzmu i metody przeciwdziałania jemu. Znajdziemy tu artykuły związane z treningiem, taktyką i sprzętem, bezpieczeństwem osobistym i wewnętrznym oraz materiały dotyczące działań prewencyjnych i zabezpieczeń przed zagrożeniem atakami terrorystycznymi.

Country Homes & Interiors

Magazyn przeznaczony jest dla osób, które urządzają lub planują urządzanie wnętrza domku jednorodzinnego. Wydawany jest co miesiąc w Wielkiej Brytanii i zawiera wiele porad odnośnie wykorzystania elementów dekoracyjnych i różnego rodzaju dodatków, a także urządzania ogrodów.

Country Living

"COUNTRY LIVING" pokazuje jak można żyć w tradycyjny sposób otaczając się pięknem i spokojem. Opisane tu są uroki życia wiejskiego, informacje związane ze środowiskiem, domem i ogrodem oraz tematy dotyczące potraw i napojów, a także podróży, motoryzacji, rzemiosła, mody oraz zdrowia i urody.

Cross Stitch Crazy

Czasopismo poświęcone jest zabawie haftem krzyżówkowym, postępującemu rynkowi oraz nowym trendom. Znajdziemy tu wskazówki dotyczące nowych wzorów i projektów.

Cross Stitcher

W "CROSS STITCHER" znajduje się mnóstwo wzorów związanych z haftem krzyżówkowym, od prostych do tych zaawansowanych. Czytelnicy mogą brać udział w konkursach z ciekawymi nagrodami, loteriach oraz otrzymać prezent dołączany do każdego wydania.

Cztery Kąty

"Cztery Kąty" to jeden z najpopularniejszych magazynów o tematyce wzorniczo- wnętrzarskiej. Miesięcznik proponuje szereg rozwiązań z zakresu dekoracji wnętrz mieszkań oraz domów. Niewątpliwą zaletą pisma jest to, że rozwiązania, które proponuje w stylistyce wnętrz przeznaczone są na każdą kieszeń.

Dance Europe

W "DANCE EUROPE" znajdziemy charakterystykę europejskich szkół tańca, najważniejszych figur tanecznych, jak i kalendarz ważnych wydarzeń z tej branży.

Dance Magazine

Jest to amerykański magazyn, którego tematyką jest taniec współczesny i klasyczny. Zawiera opisy wydarzeń artystycznych związanych z tańcem na świecie.

Dazed & Confused

Magazyn poświęcony muzyce, modzie, filmie, sztuce i literaturze.

Decanter

Magazyn poświęcony winom. Znajdziemy w nim tradycyjne wina europejskie, a także wina Nowego Świata. Rekomenduje najlepsze wina (BORDEAUX, CHAMPAGNE, BURGUNDY, ALSACE).

Der Spiegel

Magazyn dostarczający informacji ze świata dotyczących rynków finansowych, sportu i techniki oraz kultury.

Die Zeit

Tygodnik, w którym poruszane są współczesne problemy oraz zagadnienia dotyczące polityki, ekonomii i kultury.

Digital Camera

"DIGITAL CAMERA" jest przewodnikiem, który naucza jak tworzyć lepsze zdjęcia. Subskrybując ten tytuł dowiesz się więcej o Twoim aparacie i staniesz się fotografem specjalistą.

Digital Photo

"CYFROWA FOTOGRAFIA" nauka obróbki zdjęć na komputerze oraz inne niezbędne informacje związane z fotografią. Do każdego wydania dołączana jest płyta z Photoshop.

Digital Slr Photography

"DIGITAL SLR" jest czasopismem związanym z fotografią cyfrową SRL. Świetnie nadaje się jako przewodnik dla początkujących fotografów oraz dla specjalistów. Znajdą oni tutaj porady techniczne oraz opinie o sprzęcie DIGITAL SLR. Jest doskonałym źródłem informacji i inspiracji.

Dirt Bike

Magazyn dla pasjonatów motocrossu, czyli rodzaju sportu, który uprawiany jest na motocyklach specjalnie do tego dostosowanych. Czytelnicy znajdą tu nowości na temat sprzętu, ubioru oraz danych technicznych motocyklów.

Diseno Interior

Magazyn poświęcony tematyce projektowania wnętrz oraz architektury. Zawiera artykuły dotyczące urządzania dużych pomieszczeń: domków jednorodzinnych, restauracji oraz biur. Znajdziemy w nim także projekty domów.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją