Katalog czasopism

Wszystkie

Bon

Odbiorcami magazynu są przede wszystkim ludzie związani z reklamą, mediami oraz modą i przemysłem muzycznym.

Brides UK

"Brides" jest pismem wypełnionym treściami związanymi z weselami, artykułami o modzie ślubnej, opisuje miejsca idealne na spędzenie miesiąca miodowego. Poświęca też sporo miejsca na artykuły dotyczące współczesnego małżeństwa oraz sztuki dekoracyjnej.

Brief

"Brief" jest pierwszym w Polsce magazynem poświęconym marketingowi i sprzedaży. W każdym numerze prezentuje zarówno artykuły na temat teorii marketingu jak i konkretne przykłady ich zastosowania. Idealne pismo dla osób, które chcą być na bieżąco z rynkiem i reklamą. Ponadto w każdym wydaniu znajdują się stałe działy takie jak: "Brief for Work", "Brief for Poland" i "Brief for Net".

BRIEF Pierwszy magazyn marketingu i sprzedaży

"BRIEF Pierwszy Magazyn Marketingu i Sprzedaży" – na ponad 100 stronach zaprezentowane są najważniejsze informacje z branży, studia przypadków oraz artykuły warsztatowe. Znajdziemy w nim opis zastosowania narzędzi marketingowych w celu poprawienia wyników sprzedaży. Na rynku jest kilka konkurencyjnych czasopism, jednak większość z nich traktuje marketing jako reklamę, nie odróżniając tych dwóch pojęć. Brakuje z kolei pism dedykowanych sprzedawcom. Lukę tę wypełnia "Brief". Magazyn udowadnia, że marketing to znacznie więcej niż reklama i połączony z innymi narzędziami zwiększa efektywność sprzedaży.

Car

Lektura dla entuzjastów drogich samochodów. Bogato ilustrowany magazyn prezentujący najnowsze modele aut takich jak Mitsubishi Evo VIII, Volvo, BMW i wiele innych.

Casa & Campo

Magazyn o tematyce domków jednorodzinnych i urządzaniu ogrodów. Znajdziemy tu również plany domków oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne i estetyczne.

Chemia w Szkole

"Chemia w Szkole" to dwumiesięcznik przeznaczony dla nauczycieli i wykładowców chemii. Prezentowane w nim zagadnienia ukazują najnowsze osiagnięcia w dziedzinie chemii oraz scenariusze prowadzenia zajęć.

Classic Boat

Czasopismo skierowane jest do właścicieli i pasjonatów jachtów klasycznych, które zbudowane są z drewna. Znajdziemy w nim także praktyczne wskazówki, ułatwiające poprawną eksploatację tych klasycznych jednostek.

Classic Rock

Pismo dla osób, które słuchają klasycznego rocka. Przedstawia przegląd aktualności ze świata muzyki rockowej oraz sylwetki wybitnych muzyków.

Climb Magazine

Twórcy magazynu zamierzają go ulepszyć i zwiększyć jego zasięg. Skierowany do miłośników gór, zawiera interesujące artykuły znanych dziennikarzy oraz zapierające dech w piersiach zdjęcia. Z CLIMB MAGAZINE poczujemy się tak jakbyśmy rzeczywiście byli w górach.

Cmyk

Podczas pracy nad grafiką komputerową ważnym aspektem jest określenie jak ma wyglądać efekt końcowy naszych działań. CMYK jest zestawem czterech podstawowych kolorów farb drukarskich, które są stosowane w druku kolorowym w poligrafii i metodach pośrednich (tonery, tusze i inne).

Cnbc Business

"European Business" należy do wiodących magazynów związanych z biznesem międzynarodowym. W każdym numerze znajdziemy wywiady z ludźmi, którzy odnieśli sukces, przedsiębiorcami, a także wiele publikacji i analiz dotyczących aktualnych spraw rynkowych.

Code Magazine

W "CODE" omówione zostały nowości Microsoft'u związane z technologią. Opisano też detale odnoszące się do Visual Studio (pakiet narzędzi pracy dla programistów - C++, Visual Basic, Visual FoxPro).

Combat & Survival

Pasjonaci wojska znajdą tu dane na temat wyposażenia, umundurowania, sprzętu oraz prezentacje najnowszych modeli broni.

Combat Aircraft

agazyn o samolotach wojskowych wzbogacony wysokiej jakości zdjęciami. W każdym wydaniu są artykuły na temat współczesnych samolotów oraz te nawiązujące do modeli historycznych. Magazyn tworzony jest przez dziennikarzy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie.

Combat Handguns

Poświęcony jest tematyce strzelectwa. Adresatami magazynu są osoby zainteresowane obroną osobistą.

Company

Pismo kierowane jest do młodych kobiet. Przedstawia ciekawostki ze świata kosmetyków oraz najnowsze trendy w modzie, a także nawiązuje do tematyki urody i zdrowia. Dzięki magazynowi dowiemy się jak dbać o nasze ciało.

Computer Arts CD*

Głównym tematem czasopisma jest grafika komputerowa. Magazyn zawiera instruktaże tworzenia komputerowych obrazów statycznych, przestrzennych, animacji, korzystaniu z filtrów do specjalnych efektów, projektowaniu stron WWW.

Computer Music DVD

"Computer Music" przeznaczony jest dla osób zainteresowanych tworzeniem muzyki na komputerze. Miesięcznik prezentuje tutoriale, które pomagają odkryć najlepsze strony oprogramowania, prezentuje testy sprzętu (kart dźwiękowych, głośników, klawiatur itd.). Znajdziesz tu odpowiedzi na aktualne pytania, a do każdego wydania dołączane są gratisowo pakiety muzyczne.

Conde Nast Traveller UK

Magazyn dla podróżników, w którym znajdziemy fascynujące zdjęcia plaż i hoteli i wiele innych bogato ilustrowanych atrakcji.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją