Katalog czasopism

Wszystkie

Bbc Music CD

"BBC Music Magazine" miesięcznik na temat muzyki klasycznej, przeznaczony dla miłośników życia, audycji i nagrań muzyki klasycznej. Jest to najlepiej sprzedający się na świecie magazyn w tej kategorii. Do każdego numeru załączana jest płyta CD wraz z kompletem dzieł muzycznych i 8-stronicowym przewodnikiem.

Bbc Sky At Night CD

Adresatami magazynu są miłośnicy astronomii. Mogą to być początkujący astronomowie, ale również profesjonaliści i naukowcy. Każdy numer zaopatrzony jest w płytę CD.

Bbc Top Gear

Najlepiej sprzedającym się magazynem w Wielkiej Brytanii związanym z motoryzacją jest "BBC Top Gear Magazine". Redakcja poszerzyła zakres tematyczny magazynu, nie tracąc jednocześnie stylu i humoru, które go wyróżniają.

Bbc Wildlife Magazine

"BBC WILDLIFE MAGAZINE" skierowany jest do miłośników dzikiej przyrody. Informuje o najnowszych odkryciach, poglądach i dostarcza wiadomości na temat ochrony przyrody.

Beautiful Kitchens UK

"Beautiful Kitchens" magazyn poświęcony kuchniom. Zawarto w nim conajmniej 20 analiz konkretnych przykładów kuchni. Jest to kilka razy więcej niż inne magazyny w tej kategorii.

Biblioteka Księgowego

"Biblioteka Księgowego" adresowany jest do księgowych. Tematyka księgowa została podzielona na aspekty rachunkowe, podatkowe, prawne, ZUS oraz prawo pracy. Opisywane zagadnienia poparte są praktycznymi przykładami, orzecznictwem i interpretacjami oraz wzbogacone o przykładowo wypełnione wzory dokumentów. Na łamach magazynu publikują eksperci, którzy są doświadczonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz praktykami. Jedno wydanie ma objętość ponad 100 stron, na których w sposób praktyczny omówiono narzędzia gotowe do zastosowania w księgowości.

Bike Deutsch

Jest największym w Europie magazynem o tematyce sportu na rowerach górskich.

Bild Der Frau

Czasopismo dla kobiet, w którym znajdziemy plotki ze świata, rozrywkę, aktualności i interesujące porady dla pań.

Billboard

W tygodniku znajdziemy ciekawe i dociekliwe treści na temat przemysłu muzycznego i rozrywkowego na świecie. Przedstawiono tu również przeglądy oraz recenzje nowych artystów, talentów i gatunków muzycznych, newsy związane z tourne i muzyką na żywo, listy przebojów oraz nowości z dziedziny nowych mediów, myzykę cyfrową i innowacje technologiczne.

Biologia w Szkole

"Biologia w Szkole" jest dwumiesięcznikiem przeznaczonym dla nauczycieli przyrody i biologii na wszystkich poziomach i we wszystkich typach szkół. Pismo przedstawia najnowsze osiągniecia z dziedziny biologii oraz prezentuje nowoczesne metody nauczania i prowadzenia lekcji.

Biuletyn Głównego Księgowego

"INFOR" jest dwutygodnikiem skierowanym przede wszystkim do głównych księgowych.

Biuletyn Podatków Dochodowych

Miesięcznik "Biuletyn Podatków Dochodowych" poświęcony jest problemom podatku dochodowego. Jako pierwszy w Polsce zaczął opisywać kwestię podatku dla osób pracujących za granicą oraz ksiąg przychodów i rozchodów.

Biuletyn Rachunkowości i Finansów

Czasopismo skierowane do pracowników działów ksiegowości oraz przedsiębiorców. Ukazuje tematykę księgowości w powiązaniu z finansami.

Biuletyn Skarbowego Ministerstwa Finansów

Dwumiesięcznik, którego zadaniem jest usprawnienie przepływu informacji między Ministerstwem Finansów a podatnikami. Zawiera przedruki pism adresowanych do urzędów skarbowych, urzędów kontroli skarbowej i izb skarbowych.

Biuletyn VAT

"Biuletyn VAT" to czasopismo poświęcone zagadnieniom podatku VAT oraz akcyzy. Zawiera najnowsze orzecznictwo w tej kwestii. Oprocz tego podaje interpretacje przepisów dokonane przez Urzędy Skarbowe.

Biznes Motocyklowy

"Biznes Motocyklowy" to magazyn przedstawiający aktualne problemy w branży, raporty, prezentacje produktów, artykuły doradcze oraz szkoleniowe, tematy prawne i legislacyjne, kwestie finansów, kredytów, ubezpieczeń i leasingu. W miesięczniku poruszane są również zagadnienia z dziedziny sprzedaży i marketingu, komunikacji i relacji z klientami oraz kwestie związane z produkcją i dystrybucją.

Black & White Photography

Inspiracja, informacja i pomoc w poszukiwaniu metod osiągania niepowtarzalnych efektów monochromatycznych. Odzwierciedlenie rozwoju technologii cyfrowej, perfekcyjne zdjęcia czarno-białe zrobione przez najlepszych fotografów. Przegląd wielu aparatów, zaprezentowanych w przejrzysty i profesjonalny sposób. W magazynie znajdziemy również reklamy sklepów oraz komisów sprzętu tradycyjnego w Anglii.

Bloomberg Businessweek Polska

"Bloomberg Businessweek" wg Adweek jest jednym z najbardziej wpływowych i najlepiej prosperujących czasopism 2011 roku. Stanowi wiarygodne źródło informacji, na których bazuja przedsiębiorcy podejmujący decyzje w kontekście własnych firm. Dzięki kompleksowemu, globalnemu ujęciu jest narzędziem wspomagającym podejmowanie decyzji. Magazyn założono w 1929 roku i dziś może pochwalić się niespełna 5 milionami czytelników. Rozbudował sieć dziennikarzy do ponad 2 300, posiada analityków pracujących w 146 oddziałach w 72 krajach. Jest liderem w przybliżaniu obrazu światowej gospodarki.

BMW Car

"BMW Car" jest czasopismem, w którym opisywane są przeprowadzane regularnie testy na samochodach marki BMW. Dodatkowo znajdziemy tu charakterystykę tych samochodów, opis nowych rozwiązań, ceny, akcesoria, ICE oraz wywiady z właścicielami. Szacuje się, że w Wielkiej Brytanii jest ok. 600 tys. potencjalnych czytelników magazynu, którzy posiadają samochód tej marki i chcą o nim poczytać w gazetach tego typu.

Boards

"BOARDS" to wiodący brytyjski magazyn windsurfing'owy, który zawiera mnóstwo informacji z branży i skierowany jest dla pasjonatów pływania na desce. Wygrał głosowanie na najlepszy tytuł opisujący techniki jazdy. W magazynie znajdziemy również inne rozrywki powiązane z windsurfing'iem, z których możemy skorzystać, jeśli kondycja nie pozwala nam na surfowanie.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją