Katalog czasopism

Wszystkie

Animator Kultury

Animator Kultury wydawany jest co dwa miesiące. Przeznaczony jest dla osób aktywnie związanych ze sferą kultury: animatorów i menedżerów kultury, nauczycieli przedmiotów artystycznych, a także wszystkich osób, które zainteresowane są aktywnym współtworzeniu kultury.

Another Magazine

W magazynie znajdziemy artykuły i wywiady ze znanymi osobami ze świata kultury oraz z artystami. Możemy również poczytać opowiadania uznanych autorów, obejrzeć fotografie oraz dzieła sztuki. Specjalnie dla świata mody poświęcono mu dedykowany dział, w którym znajdują się relacje z pokazów mody wybitnych projektantów. Wszystko jest bogato ilustrowane zdjęciami tworzonymi przez najlepszych fotografików.

Another Man

ANOTHER MAN skierowany jest do współczesnych mężczyzn. Magazyn jest połączeniem wiarygodnych postaci z współczesnego świata, muzyki, profesjonalnej fotografii z branży mody, a także interesujących artykułów ludzi związanych z kulturą.

Architectural Digest

Czytając ten magazyn przeniesiemy się we wciągającą podróż do domów gwiazd i wybitnych osób ze świata rozrywki, biznesu oraz sztuki.

Architektura

Miesięcznik "Architektura" skierowany jest do architektów oraz osób, które są zainteresowane architekturą. Poświęcony jest najważniejszym bieżącym realizacjom oraz projektom architektonicznym w Polsce i na świecie, najnowszym aranżacjom, design'owi, wzornictwu sztuki użytkowej oraz prezentacjom architektury wnętrz. Jest to również informator o najważniejszych wydarzeniach z branży architektonicznej, a także przedstawia ciekawe koncepcje urbanistyczne. Ponadto zawiera aktualne informacje techniczne, prawne oraz administracyjne, opinie przedstawione w artykułach autorstwa architektów, historyków sztuki oraz osób znanych w świecie kultury i polityki. Pismo jest otwarte na kreatywność, świeżość i nowatorskie spojrzenie oraz promuje nowe talenty. Największą grupą odbiorców czasopisma "Architektura" są pracownie projektowe – urbanistyczne i wnętrz.

Arena Homme Plus

"Arena Homme Plus" to magazyn dla stylowych mężczyzn. Zaprezentowana tu jest odzież oraz akcesoria z domów mody, wśród których należy wymienić Valentino, Hugo Boss oraz Dolce & Gabbana i wiele innych.

Art & Business

Miesięcznik "Art & Business" jest najstarszym w Polsce magazynem o sztuce i biznesie. Zaczął się ukazywać w roku 1989 i tworzą go najwyższej klasy eksperci, pasjonaci sztuki i biznesu i praktycy. W innych magazynach nie znajdziemy niektórych tematów, które poruszane są w "Art & Business". Należą do nich popularyzowane na zachodzie zagadnienia: art banking, inwestowanie w sztukę, zarządzanie markami luksusowymi albo sztuka kreacji kampanii reklamowych. Dla magazynu piszą między innymi takie osoby jak Jacek Santorski (dział "Sztuka Życia") oraz Jonathan Bowling (dział o ubezpieczaniu dzieł sztuki). Pismo kierowane jest do osób zainteresowanych sztuką, dobrami luksusowymi, których wartości oscylują wokół piękna, komfortu, wysokiej jakości życia i dobrego smaku. "Art & Business" łączy świat biznesu i sztuki i pozwala na dialog między tymi dziedzinami.

Art Review

W magazynie poruszane są tematy współczesnego, nowoczesnego malarstwa, rzeźby, grafiki i fotografii. Znajdziemy tu informacje na temat wystaw, aktualnych wydarzeń w świecie sztuki, przewodniki po galeriach, wywiady z ekspertami, a także portrety uznanych artystów.

Astronomy Now

Magazyn "ASTRONOMY NOW" przeznaczony jest dla początkujących astronomów. Znajdziemy w nim recenzje książek, poradnik, artykuły na temat obserwacji astronomicznych, kosmologii, historii astronomii i aeronautyki.

Atest - Ochrona Pracy

Atest- Ochrona Pracy" jest miesięcznikiem publikującym nowości i dane techniczne z dziedziny BHP oraz prawa pracy dla pracowników i osób odpowiedzialnych za warunki pracy.

Attitude

Jest zbiorem wywiadów ze znanymi osobami oraz charakterystyk tworzonego przez nich nowego stylu w modzie. Attitude kierowany jest głównie do środowiska gejów w Anglii.

Audio Video

Najstarszy na polskim rynku magazyn poświęcony tematyce audio- video. Ukazuje się nieprzerwanie od 1984 roku. Prezentuje najnowsze trendy na rynku sprzętu hi-fi i hi-end. Idealny dla osób, które cenią sobie dobrą jakość dźwięku oraz obrazu i chcą wiedzieć o niej jak najwięcej.

Auto Motor & Sport

W magazynie dokonano przeglądu wybranych modeli samochodów wraz z ich opisem.

Auto Tuning Świat

Miesięcznik dla fanów samochodów, szczególnie tych podrasowanych. Każdy fan tuningu z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Auto Tydzień

"Auto Tydzień" to pismo, które z pewnością przyciągnie fanów motoryzacji. Na jego łamach można znaleźć nie tylko nowinki ze świata samochodów. Pismo prezentuje również szereg nowości na rynku motocyklowym.

Autobit

Tygodnik ogłoszeniowy Polski Południowej. Zawiera ponad 10 tys. ogłoszeń motoryzacyjnych. Oprócz aut pomaga dokonać zakupu części zamiennych oraz akcesoriów samochodowych. "Autobit" pozwala na zorientowanie się w panujących na rynku motoryzacyjnym cenach i trendach. Analizy specjalistów i opinie na temat poszczególnych modeli z pewnością ułatwią podjęcie odpowiedniej decyzji.

AutoBiznes Ogłoszenia

"AutoBiznes Ogłoszenia" to jeden z najpopularniejszych tygodników ogłoszeniowych dla centralnej Polski. W każdym numerze znajduje się ok. 6 tys. ofert motoryzacyjnych z całego kraju. Oprócz ogłoszeń, w gazecie można znaleść artykuły opisujące motoryzacyjne nowinki, testy pojazdów i wywiady ze znanymi ludźmi. Obok szerokiego przeglądu samochodów osobowych, "AutoBiznes" w swojej ofercie zamieszcza ciężarówki i półciężarówki. Jeśli natomiast chcecie kupić przyczepę kempingową- z "AutoBiznesem" nie będzie to żaden kłopot.

Avanti

"Avanti - idziemy na zakupy!" inspiruje, doradza i pełni rolę praktycznego przewodnika po sklepach.

Aviation News

"Air Pictorial" jest czasopismem, w którym zamieszczone są najświeższe informacje związane z współczesnym lotnictwem cywilnym i wojskowym. W magazynie znajdziemy fotografie wysokiej jakości, które znajdują się wyłącznie w tej publikacji oraz raporty z ważniejszych wydarzeń ze świata lotniczego.

Barnett's Magazine

Podstawowa lektura dla pasjonatów motorów Harley-Davidsons.

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją